FB pixel TP pixel
The Flower of My Secret
The Flower of My Secret

Květ mého tajemství

The Flower of My Secret
Španělsko | 1995 | Drama | Psychologické | 107 minut

Úspěšná kariéra spisovatelky sentimentálních románů, lukrativní smlouva s nakladatelem, která jí zároveň zaručuje soukromí pod pseudonymem Amanda Gris a milovaný manžel, co víc si žena středního věku může přát. Jen kdyby ten manžel nebyl tak často a dlouho pryč. Slouží sice jako člen mírových sil v ...

Úspěšná kariéra spisovatelky sentimentálních románů, lukrativní smlouva s nakladatelem, která jí zároveň zaručuje soukromí pod pseudonymem Amanda Gris a milovaný manžel, co víc si žena středního věku může přát. Jen kdyby ten manžel nebyl tak často a dlouho pryč. Slouží sice jako člen mírových sil v Bosně, ale Lea je přesvědčena, že je to pro něj jen záminka. Najednou se její proslule optimistické a sladkobolné náměty začínají barvit do černa.

IMDb  70 % CSFD  74 %

Květ mého tajemství online

Sledovat Květ mého tajemství online můžeš na KVIFF TV, Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Květ mého tajemství online, zda je ke stažení a zda má Květ mého tajemství dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 15. 4. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 22. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč

Květ mého tajemství obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Květ mého tajemství, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Květ mého tajemství postavy.

Květ mého tajemství recenze a hodnocení

Ve filmu Květ mého tajemství hrají Marisa Paredes, Juan Echanove, Carme Elias, Rossy de Palma, Chus Lampreave, Kiti Mánver, Joaquín Cortés.

Film Květ mého tajemství režíruje Pedro Almodóvar.

Film Květ mého tajemství má 107 minut.

Film Květ mého tajemství můžete vidět na KVIFF TV, Starmax, Vodafone TV.

Film Květ mého tajemství je online na KVIFF TV, Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.