FB pixel TP pixel

Kvík online

Sledovat Kvík online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kvík online, zda je ke stažení a zda má Kvík dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
český dabing | od 14. 6. 2023
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
český dabing | od 9. 6. 2023
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kvík zajímavosti

Celosvětové tržby
762 682 $
Tržby v českých kinech
723 224 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 146 diváků

Kvík recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
23.11.2022

Pokud se premiérové snímky Kvík a Dreaming Walls: Hotel Chelsea sejdou ve vícesálovém kině, poskytnou rodinným výpravám možnost k oddělenému zážitku: mohou si vybrat mezi animací pro menší a dokumentem pro dospělejší adresáty....   Celá recenze

Petr Schön
Petr Schön
11.11.2022

Nizozemský Kvík je filmem jako dělaným pro české diváky odkojené na každodenním sledování klasických večerníčků. Možná že je jednoduchý a přitroublý, ale ať u něj sedíte sami se Sunarem v ruce nebo už s vlastní ratolestí, prostě si u něj oddechnete, odpočinete a zasmějete se. Oproti našim večerníčků......   Celá recenze

Ve filmu Kvík hrají Hiba Ghafry, Kees Prins, Jelka van Houten, Henry van Loon, Matsen Montsma, Loes Luca, Johnny Kraaijkamp Jr., Alex Klaasen, Remko Vrijdag, Tosca Menten, Fockeline Ouwerkerk.

Film Kvík režíruje Mascha Halberstad.

Film Kvík má 72 minut.

Film Kvík vidělo v českých kinech 5 146 diváků.

Film Kvík můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Kvík je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.