FB pixel TP pixel
Labyrinth
Labyrinth

Labyrint

Labyrinth
Česko | 2015 | Krimi seriály | Vražda | 58 minut | Nové díly od 17. 10. 2017

Nález těla krajského politika Karase, kterého vrah zabil v duchu středověkých mučících praktik a tělo pečlivě naaranžoval v podivné scéně, rozpoutá policejní honbu za sadistickým pachatelem. Ten staví vyšetřovacímu týmu do cesty složitou sérii vražd, které svojí krutou obřadností otřásají místním re...

Nález těla krajského politika Karase, kterého vrah zabil v duchu středověkých mučících praktik a tělo pečlivě naaranžoval v podivné scéně, rozpoutá policejní honbu za sadistickým pachatelem. Ten staví vyšetřovacímu týmu do cesty složitou sérii vražd, které svojí krutou obřadností otřásají místním regionem i samotnými kriminalisty.

Hrají: Miroslav Donutil, Jiří Langmajer, Pavel Batěk, Zuzana Kajnarová, Tatiana Vilhelmová, Jan Hájek, Lenka Vlasáková

Režie: Jiří Strach

IMDb  74 % Kinobox  70 %

Labyrint online

Sledovat Labyrint online můžeš na Canal Plus, iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Labyrint online, zda je ke stažení a zda má Labyrint dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 26. 5. 2023
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
od 29. 4. 2024
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
iVysílání
iVysílání
od 15. 10. 2018
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Labyrint novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Labyrint, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
28.11.2021 10:30:00 | Tipy na film

Na Voyo odstartoval očekávaný Případ Roubal, který se zaměřuje na proces s nechvalně proslulým sériovým vrahem z let devadesátých. Dobrých kriminálek podle skutečnosti je ale dostupných více. Představme si ty nejlepší za posledních deset let.

15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
15 nejlepších kriminálek České televize, které můžete nakoukat online
23.04.2020 | České novinky

Jste už z karanténního nakoukávání Netflixu a HBO otrávení a potřebujete něco českého? Proč nezkusit Českou televizi a její ivysílání, které nabízí spoustu kvalitních kriminálek z poslední doby, ale i historie!

10 nejlepších českých kriminálek
10 nejlepších českých kriminálek
03.09.2018 | České novinky

Dnes začíná na České televizi třetí řada Labyrintu, předchozí dvě můžeme s klidem zařadit mezi deset nejlepších českých či československých krimi seriálů historie. A kterých je těch zbylých devět?

10 podzimních novinek na ČT, Nově a Primě
10 podzimních novinek na ČT, Nově a Primě
15.08.2018 | České novinky

V létě sice v televizi chcípnul pes (a Chalupáři, už po třicáté sedmé), ale na podzim se vždycky chystají ty největší pecky. I když tak zastaralou technologii jako je televize už nepoužíváte, mrkněte se, co pak hledat na netu.

Labyrint recenze a hodnocení

V seriálu Labyrint hrají Miroslav Donutil, Jiří Langmajer, Pavel Batěk, Zuzana Kajnarová, Tatiana Vilhelmová, Jan Hájek, Lenka Vlasáková.

Seriál Labyrint můžete vidět na Canal Plus, iVysílání, Voyo.

Seriál Labyrint je online na Canal Plus, iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.