FB pixel TP pixel
Lake City
Lake City

Lake City

Lake City
USA | 2008 | 92 minut

Když se mladý Billy dostane do potíží v podobě sporu s okradeným lokálním drogovým dealerem, nezbývá mu než sebrat malého kumpána a společně s ním utéct na místo, kam se rozhodně nikdy nechtěl vrátit. Domů, na virginskou farmu, kde vyrůstal. Když ji totiž opouštěl naposledy, musel tak činit ve chvat...

Když se mladý Billy dostane do potíží v podobě sporu s okradeným lokálním drogovým dealerem, nezbývá mu než sebrat malého kumpána a společně s ním utéct na místo, kam se rozhodně nikdy nechtěl vrátit. Domů, na virginskou farmu, kde vyrůstal. Když ji totiž opouštěl naposledy, musel tak činit ve chvatu a rozhodně ne s čistým svědomím. Ostatně ani jeho matka, kterou v tomto dramatu ztvárnila nestárnoucí Sissy Spaceková, na starou rodinnou tragédii nezapomněla. A přesto právě nyní nastal čas dřívější spory urovnat a začít hledat hluboce ukrytou, přesto stále přítomnou lásku. A je celkem jedno, zda ji připomene malý chlapec Clayton, který přichází s Billym, nebo třeba zašlé fotografie schované v krabici na půdě. Syn a matka se prostě musí usmířit. Třeba už jen proto, že je ošizený prodejce narkotik Billymu navzdory jeho nevině pořád na stopě.(oficiální text distributora)

Hrají: Sissy Spacek, Troy Garity, Rebecca Romijn, Barry Corbin, Jason Davis, Dave Matthews, Alina Phelan

Režie: Hunter Hill, Perry Moore

IMDb  59 % Kinobox  55 %

Lake City online

Sledovat Lake City online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lake City online, zda je ke stažení a zda má Lake City dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lake City recenze a hodnocení

Ve filmu Lake City hrají Sissy Spacek, Troy Garity, Rebecca Romijn, Barry Corbin, Jason Davis, Dave Matthews, Alina Phelan.

Film Lake City režíruje Hunter Hill, Perry Moore.

Film Lake City má 92 minut.

Film Lake City můžete vidět na iTunes.

Film Lake City je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.