FB pixel TP pixel
Serendipity
Serendipity

Lásce na stopě

Serendipity
USA | 2001 | Romantické filmy | Romantické fantasy | 90 minut

Náhodou se setkali v obchodě. Náhodou se potkali ten samý den na tom samém místě ještě jednou. Pak se neviděli řadu let. Když už mají oba před svatbou, celý řetězec neuvěřitelných náhod je znovu přivede k sobě. Jsou to ale všechno opravdu jenom náhody? A je láska náhoda? Nebo je to osud, kterému člo...

Náhodou se setkali v obchodě. Náhodou se potkali ten samý den na tom samém místě ještě jednou. Pak se neviděli řadu let. Když už mají oba před svatbou, celý řetězec neuvěřitelných náhod je znovu přivede k sobě. Jsou to ale všechno opravdu jenom náhody? A je láska náhoda? Nebo je to osud, kterému člověk nemá šanci uniknout? Jsou zdánlivé náhody, vedoucí k tomu, že se lidé setkávají a míjejí, ve skutečnosti znameními osudu? A může mít osud smysl pro humor? Odvěké téma hledání toho pravého nebo té pravé rozvinuli v příběhu Jonathana a Sary - oba jsou profesionálně úspěšní, žijící ve spokojených partnerských vztazích se svatbou na spadnutí a ve vzdálenosti několika tisíc kilometrů. V této situaci jim oběma pár náhodných událostí připomene setkání před lety - stopováním osudových znamení, které se náhodami jen zdají, se pokouší najít jeden druhého. Toto poněkud pošetilé, nicméně osudové rozhodnutí je oba přivádí do řady komických situací a nakonec jednoho k druhému.

IMDb  69 %

Lásce na stopě online

Sledovat Lásce na stopě online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lásce na stopě online, zda je ke stažení a zda má Lásce na stopě dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 13. 6. 2021
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Lásce na stopě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lásce na stopě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lásce na stopě postavy.

Lásce na stopě zajímavosti

Rozpočet
28 000 000 $
Tržby v českých kinech
987 763 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 772 diváků

Lásce na stopě recenze a hodnocení