FB pixel TP pixel
Love and Other Disasters
Love and Other Disasters

Láska a jiné pohromy

Love and Other Disasters
Francie | 2006 | Romantické filmy | Vztahy | 91 minut

Emily Jackson (Brittany Murphy) má kouzelný život. Žije a pracuje v Londýně jako asistentka editorky časopisu Vogue. Avšak její rychlý životní styl je v přímém rozporu s její duší toužící po lásce. Tak se vyžívá tím, že dohazuje svým přátelům partnery. Peterovi (Matthew Rhys), jejímu spolubydlícímu ...

Emily Jackson (Brittany Murphy) má kouzelný život. Žije a pracuje v Londýně jako asistentka editorky časopisu Vogue. Avšak její rychlý životní styl je v přímém rozporu s její duší toužící po lásce. Tak se vyžívá tím, že dohazuje svým přátelům partnery. Peterovi (Matthew Rhys), jejímu spolubydlícímu a nejčastější oběti svého párování, vyhlédne pohledného asistenta Paola (Santiago Cabrera). Je však natolik zažraná do seznamování druhých, že si ani nevšimne, že o ni taky někdo stojí...

Trailer

Láska a jiné pohromy obsazení

Herci: Brittany Murphy, Matthew Rhys, Santiago Cabrera, Catherine Tate, Jamie Sives, Stephanie Beacham, Gwyneth Paltrow

Režie: Alek Keshishian

IMDb  63 % Kinobox  60 % Láska a jiné pohromy CSFD 60 %

Láska a jiné pohromy online

Sledovat Láska a jiné pohromy online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska a jiné pohromy online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Láska a jiné pohromy dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 6. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska a jiné pohromy recenze a hodnocení

Ve filmu Láska a jiné pohromy hrají Brittany Murphy, Matthew Rhys, Santiago Cabrera, Catherine Tate, Jamie Sives, Stephanie Beacham, Gwyneth Paltrow.

Film Láska a jiné pohromy režíruje Alek Keshishian.

Film Láska a jiné pohromy má 91 minut.

Film Láska a jiné pohromy můžete vidět na Kinobox.

Film Láska a jiné pohromy je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.