FB pixel TP pixel
Love Is the Perfect Crime
Love Is the Perfect Crime

Láska je dokonalý zločin

Love Is the Perfect Crime
Francie | 2013 | Krimi filmy | Krimi drama | 110 minut

Horské oblasti mezi Švýcarskem a Francií skýtají nejen panensky krásnou krajinu, ale také netušené možnosti ukrýt pod závějemi sněhu nežádoucí důkazy. Marc, profesor tvůrčího psaní na Univerzitě v Lausanne, má pověst proutníka a Barbara je jednou z řad studentek, které jeho kouzlu podlehly. Po spole...

Horské oblasti mezi Švýcarskem a Francií skýtají nejen panensky krásnou krajinu, ale také netušené možnosti ukrýt pod závějemi sněhu nežádoucí důkazy. Marc, profesor tvůrčího psaní na Univerzitě v Lausanne, má pověst proutníka a Barbara je jednou z řad studentek, které jeho kouzlu podlehly. Po společně strávené noci dívka záhadně zmizí a Marc se tímto vývojem událostí nezdá býti vůbec pobouřen. Do města přijíždí nevlastní matka Barbary, Anna, která se snaží na vlastní pěst zjistit, co se oné noci stalo. Marcova nonšalance a jaksi záhadné charisma jsou nebezpečnými zbraněmi, kterým mnoho z žen nedokáže odolat. Policie však neustává ve svém pátrání a možná ani Anna není tím, kým se zdá být.

Hrají: Mathieu Amalric, Maiwenn, Karin Viard, Denis Podalydes, Sara Forestier

IMDb  59 % Kinobox  58 %

Láska je dokonalý zločin online

Sledovat Láska je dokonalý zločin online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska je dokonalý zločin online, zda je ke stažení a zda má Láska je dokonalý zločin dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 10. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska je dokonalý zločin recenze a hodnocení

Tvůj názor na Láska je dokonalý zločin?

Ve filmu Láska je dokonalý zločin hrají Mathieu Amalric, Maiwenn, Karin Viard, Denis Podalydes, Sara Forestier.

Film Láska je dokonalý zločin režíruje .

Film Láska je dokonalý zločin má 110 minut.

Film Láska je dokonalý zločin můžete vidět na Edison.

Film Láska je dokonalý zločin je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.