FB pixel TP pixel
In the Aisles
In the Aisles

Láska mezi regály

In the Aisles
Německo | 2018 | Drama | Vztahy | 125 minut

Christian je rváč a muž s pochybnou minulostí, který svým zjevem evokuje pitbulla. Jednu etapu má za sebou, tu druhou začíná jako pomocná síla ve velkoskladu, kde je jeho nejzářivější perspektivou možnost obsluhovat vysokozdvižný vozík. Při jedné z pauz potkává Christian prostořekou a okouzlující Ma...

Christian je rváč a muž s pochybnou minulostí, který svým zjevem evokuje pitbulla. Jednu etapu má za sebou, tu druhou začíná jako pomocná síla ve velkoskladu, kde je jeho nejzářivější perspektivou možnost obsluhovat vysokozdvižný vozík. Při jedné z pauz potkává Christian prostořekou a okouzlující Marion z oddělení lahůdek. Láska mezi regály je křehká, civilní a realistická romance z místa, kde není vidět na nebe.

Hrají: Sandra Hüller, Franz Rogowski, Peter Kurth, Henning Peker, Ramona Kunze-Libnow, Sascha Nathan, Gerdy Zint

Režie: Thomas Stuber

IMDb  69 % Kinobox  67 %

Láska mezi regály online

Sledovat Láska mezi regály online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska mezi regály online, zda je ke stažení a zda má Láska mezi regály dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska mezi regály recenze a hodnocení

Ve filmu Láska mezi regály hrají Sandra Hüller, Franz Rogowski, Peter Kurth, Henning Peker, Ramona Kunze-Libnow, Sascha Nathan, Gerdy Zint.

Film Láska mezi regály režíruje Thomas Stuber.

Film Láska mezi regály má 125 minut.

Film Láska mezi regály můžete vidět na Edison.

Film Láska mezi regály je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.