FB pixel TP pixel
Love at First Fight
Love at First Fight

Láska na první boj

Love at First Fight
Francie | 2014 | Romantické filmy | Vztahy | 98 minut

Zdá se, že Arnaud stráví pokojné léto v kruhu své rodiny a nejbližších přátel. Jednoho dne si však všimne krásné, ale drsné Madeleine, ztělesňující čistou energii a neustálý pohyb, která ho svým nevhodným a někdy násilným jednáním záhadně přitahuje. Mírumilovný Arnaud bere věci tak, jak jsou, naopak...

Zdá se, že Arnaud stráví pokojné léto v kruhu své rodiny a nejbližších přátel. Jednoho dne si však všimne krásné, ale drsné Madeleine, ztělesňující čistou energii a neustálý pohyb, která ho svým nevhodným a někdy násilným jednáním záhadně přitahuje. Mírumilovný Arnaud bere věci tak, jak jsou, naopak Madeleine neustále s něčím bojuje a překonává samu sebe. Jejím snem je podstoupit armádní výcvik a Arnaud se rozhodne ji v tom podporovat, čímž se jeho stereotypní život převrátí vzhůru nohama.

Hrají: Adele Haenel, Kevin Azais, Nicolas Wanczycki, Frédéric Pellegeay, Franc Bruneau

IMDb  67 % Kinobox  67 %

Láska na první boj online

Sledovat Láska na první boj online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska na první boj online, zda je ke stažení a zda má Láska na první boj dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 11. 8. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska na první boj recenze a hodnocení

Ve filmu Láska na první boj hrají Adele Haenel, Kevin Azais, Nicolas Wanczycki, Frédéric Pellegeay, Franc Bruneau.

Film Láska na první boj režíruje .

Film Láska na první boj má 98 minut.

Film Láska na první boj můžete vidět na Edison.

Film Láska na první boj je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.