FB pixel TP pixel
Love Comes Softly
Love Comes Softly

Láska přichází zvolna

Love Comes Softly
USA | 2003 | The Love Comes Softly | Westerny | Vztahy | 88 minut

Půvabná Martha se vydává na západ hledat svůj životní sen. Když se náhle stane vdovou, je jí nabídnut konvenční sňatek s mladým vdovcem a jejich vztah nečekaně vyústí v lásku. Martha Claridgeová opouští domov a vydává se s mužem, kterého bezmezně miluje, na západ. Na budoucnost se dívá plná nadějí, ...

Půvabná Martha se vydává na západ hledat svůj životní sen. Když se náhle stane vdovou, je jí nabídnut konvenční sňatek s mladým vdovcem a jejich vztah nečekaně vyústí v lásku. Martha Claridgeová opouští domov a vydává se s mužem, kterého bezmezně miluje, na západ. Na budoucnost se dívá plná nadějí, ale záhy její manžel Aaron tragicky zemře. Začíná zima a mladá vdova se musí rychle rozhodnout, zda se vrátí na východ, nebo zůstane. V té chvíli jí přichází nabídnout formální sňatek mladý vdovec Clark Davis. Martha by tímto konvenčním spojením měla přes zimu zajištěnou střechu nad hlavou a Clark by získal pro svou osmiletou dceru Missy matku, která jí v tomto věku neobyčejně chybí. Zároveň ale Martě slíbí, že když bude chtít, zaplatí jí na jaře cestu domů na východ. Romantický western o neobvyklém spojení dvou lidí poznamenaných tragédií, který nečekaně vyústí v lásku.

IMDb  73 % CSFD  59 %

Láska přichází zvolna online

Sledovat Láska přichází zvolna online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska přichází zvolna online, zda je ke stažení a zda má Láska přichází zvolna dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 15. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska přichází zvolna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Láska přichází zvolna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Láska přichází zvolna postavy.

Katherine Heigl
Katherine Heigl
Marty Claridge
Dale Midkiff
Dale Midkiff
Clark Davis
Skye McCole Bartusiak
Skye McCole Bartusiak
Missie Davis
Corbin Bernsen
Corbin Bernsen
Ben Graham
Theresa Russell
Theresa Russell
Sarah Graham
Oliver Macready
Oliver Macready
Aaron Claridge
Tiffany Amber Knight
Tiffany Amber Knight
Laura Graham
Nick Scoggin
Nick Scoggin
Reverend Johnson
Rutanya Alda
Rutanya Alda
Wanda Marshall
Jaimz Woolvett
Jaimz Woolvett
Wagon Train Scout
Ken Thorne
Ken Thorne
Hudba

Láska přichází zvolna recenze a hodnocení

Tvůj názor na Láska přichází zvolna?

Ve filmu Láska přichází zvolna hrají Katherine Heigl, Dale Midkiff, Skye McCole Bartusiak, Corbin Bernsen, Theresa Russell, Oliver Macready, Tiffany Amber Knight.

Film Láska přichází zvolna režíruje Michael Landon Jr..

Film Láska přichází zvolna má 88 minut.

Film Láska přichází zvolna můžete vidět na Starmax.

Film Láska přichází zvolna je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.