FB pixel TP pixel
Two Weeks Notice

Láska s výstrahou

Two Weeks Notice
USA | 2002 | Romantické filmy | Romantická komedie | 101 minut

Milionář George Wade (HUGH GRANT) potřebuje nového šéfa svých právních poradců. George je charismatický spolumajitel prosperující newyorské firmy podnikající v nemovitostech. Je dokonalým reprezentantem firmy, obdařen nejen okouzlujícím zevnějškem, ale i dokonalým smyslem pro společenský styl. Georg...

Milionář George Wade (HUGH GRANT) potřebuje nového šéfa svých právních poradců. George je charismatický spolumajitel prosperující newyorské firmy podnikající v nemovitostech. Je dokonalým reprezentantem firmy, obdařen nejen okouzlujícím zevnějškem, ale i dokonalým smyslem pro společenský styl. George má pouze jedinou chybu. Pokaždé najme právničku jejíž půvaby vyvažují její profesní neschopnost, vyspí se s ní a... A pak neprotestuje, když objekt jeho vášně udělá velmi záhy nějakou tu pracovní botu, načež je vyhozen Georgovým bratrem Howardem (DAVID HAIG). Skutečným mozkem firmy. Jednoho dne však Howardovi dojde trpělivost. Rozhodne se právníka najmout sám. Určitě však nepůjde o křehkou nymfu pohybující se lépe ve světě Georgeova sametového ložního prádla než v houštinách paragrafů. George kontruje odvážnou volbou. Jeho typ se jmenuje Lucy Kelsonová (SANDRA BULLOCKOVÁ). Půvabná právnička, mezi jejíž přednosti patří mimo jiné také nevídané IQ. Lucy nejprve Georgovu pracovní nabídku odmítne. Pak si ale uvědomí, že zaměstnání u něj by jí umožnilo zvrátit rozhodnutí výrazně poškodit čtvrť, ve které Lucy bydlí. George nejen, že jí to slíbí, ale ještě dá k dispozici fond zaměřený na charitativní účely. Lucy tedy po jistém váhání jeho nabídku přijme. Neuplyne příliš dlouhá doba a Lucy je u konce s dechem....

Hrají: Sandra Bullock, Hugh Grant, Alicia Witt, Robert Klein, David Haig, Veanne Cox, Janine LaManna

Režie: Marc Lawrence

IMDb  61 % Kinobox  63 %

Láska s výstrahou online

Sledovat Láska s výstrahou online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska s výstrahou online, zda je ke stažení a zda má Láska s výstrahou dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | SD kvalita | od 24. 4. 2016
Půjčení za 71 Kč Nákup za 320 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 1. 2023
Nákup za 129 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska s výstrahou novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Láska s výstrahou, které najdeš na našem webu.

Držte se! Potter, Přátelé a dalších 60 filmů opouští (navždy?) Netflix
Držte se! Potter, Přátelé a dalších 60 filmů opouští (navždy?) Netflix
27.12.2020 | Tipy na film

Netflix odtajnil smutnou zprávu pro řadu předplatitelů, kteří si službu platí kvůli pořadům licencovaných od jiných studií. S novým rokem totiž z Netflixu zmizí desítky filmů a seriálů studia Warner Bros., které příští rok zavede i v Česku HBO Max. Z Netflixu tak zmizí zřejmě definitivně například Harry Potter či Přátelé.

Láska s výstrahou zajímavosti

Rozpočet
60 000 000 $
Celosvětové tržby
199 043 471 $
Tržby v USA
93 354 851 $
Tržby v českých kinech
2 996 245 Kč
Návštěvnost v českých kinech
30 519 diváků

Láska s výstrahou recenze a hodnocení

Ve filmu Láska s výstrahou hrají Sandra Bullock, Hugh Grant, Alicia Witt, Robert Klein, David Haig, Veanne Cox, Janine LaManna.

Film Láska s výstrahou režíruje Marc Lawrence.

Film Láska s výstrahou má 101 minut.

Film Láska s výstrahou měl rozpočet 60 000 000 $.

Film Láska s výstrahou vidělo v českých kinech 30 519 diváků.

Film Láska s výstrahou můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Láska s výstrahou je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.