FB pixel TP pixel
Láska v čase korony
Láska v čase korony

Láska v čase korony

Láska v čase korony
Česko | 2020 | Komediální seriály | Situace | 38 minut | 1 řad(a) | 6 epizod | Nové díly od 4. 5. 2020

Původní pandemiální seriál České televize s nadhledem nahlíží na současnou nelehkou společenskou situaci. Plánovaných šest epizod rozehrává na pozadí pandemie příběhy několika obyvatel jednoho menšího českého činžáku. Hlavními hrdiny příběhu jsou teenager Franta, jehož rodiče se nestihli vrátit ze z...

Původní pandemiální seriál České televize s nadhledem nahlíží na současnou nelehkou společenskou situaci. Plánovaných šest epizod rozehrává na pozadí pandemie příběhy několika obyvatel jednoho menšího českého činžáku. Hlavními hrdiny příběhu jsou teenager Franta, jehož rodiče se nestihli vrátit ze zahraničí, senior Libor, který je po letech odkázán sám na sebe, když jeho žena uvízne mimo město a mladý manželský pár Petr a Anna, pro které zákaz vycházení a karanténa budou rozhodující zkouškou jejich vztahu. Smyslem seriálu rozhodně není momentální dění zlehčovat. Naopak má s humorem a laskavostí poukázat na to, že mezilidské vztahy pokračují i v době pandemie.c

CSFD  40 %

Láska v čase korony online

Sledovat Láska v čase korony online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Láska v čase korony online, zda je ke stažení a zda má Láska v čase korony dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 8. 6. 2020
Zdarma

Láska v čase korony obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Láska v čase korony, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Láska v čase korony postavy.

Láska v čase korony recenze a hodnocení

V seriálu Láska v čase korony hrají Zita Morávková, Petr Vršek, Zdenek Maryska, Iva Pazderková, Jakub Nemčok, Filip František Červenka.

Seriál Láska v čase korony můžete vidět na iVysílání.

Seriál Láska v čase korony je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.