FB pixel TP pixel
Star-Crossed

Láska ve hvězdách

Star-Crossed
USA | 2014 | Invaze mimozemšťanů | 42 minut | 1 řad(a) | 13 epizod

Emery Whitehillové bylo šest, když v jejím rodném městečku havarovala mimozemská vesmírná loď. Nezáleželo na tom, zda návštěvníci z jiné planety přišli v míru nebo s cílem ovládnout Zemi. To lidé, kteří si Atriánce chtěli podrobit, vyprovokovali souboj. Uprostřed tohoto konfliktu se šestiletý atrián...

Emery Whitehillové bylo šest, když v jejím rodném městečku havarovala mimozemská vesmírná loď. Nezáleželo na tom, zda návštěvníci z jiné planety přišli v míru nebo s cílem ovládnout Zemi. To lidé, kteří si Atriánce chtěli podrobit, vyprovokovali souboj. Uprostřed tohoto konfliktu se šestiletý atriánský chlapec Roman ukryl ve staré kůlně za Emeryniným domem a ona se ho rozhodla chránit. Za tu krátkou chvíli, kterou spolu Emery a Roman strávili, mezi nimi vzniklo pevné pouto, ale úřady brzy Romana odhalili a odvedli. Uplynulo deset let a Emery stále žije v přesvědčení, že Roman tu noc zemřel. Mezitím se Atriáni usadili na Zemi, ale byli důsledně odděleni od lidí a vyhnáni do přísně střeženého tábora zvaného Sektor. Nyní, poprvé od jejich havárie, se Atriánci rozhodnou nechat zapsat první studenty na střední školu. Chtějí zjistit, zda je jejich integrace mezi lidstvo možná.  Celý svět tuto snahu pozoruje s obavami. Emery hned první školní den na nové škole zjišťuje, že mezi atriánckými studenty je také Roman. Jejich dětské pouto vydrželo, ale okolí jejich vzájemné přátelství odsuzuje.

IMDb  74 % CSFD  57 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Láska ve hvězdách online

Láska ve hvězdách online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Láska ve hvězdách obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Láska ve hvězdách, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Láska ve hvězdách postavy.

Aimee Teegarden
Aimee Teegarden
Emery Whitehill
Matt Lanter
Matt Lanter
Roman
Grey Damon
Grey Damon
Grayson Montrose
Greg Finley
Greg Finley
Drake
Natalie Hall
Natalie Hall
Taylor
Melise
Melise
Julia

Láska ve hvězdách recenze a hodnocení

V seriálu Láska ve hvězdách hrají Aimee Teegarden, Matt Lanter, Grey Damon, Greg Finley, Natalie Hall, Melise, Titus Makin Jr..

Seriál Láska ve hvězdách není zatím nikde online.

Seriál Láska ve hvězdách není zatím kde sledovat.