FB pixel TP pixel
Ledviny bez viny
Ledviny bez viny

Ledviny bez viny

Ledviny bez viny
Česko | 2022 | Komedie | Situace

Detektiv Miller (Hynek Čermák) žije i po čtyřicítce se svou matkou (Eliška Balzerová). Dámské návštěvy si domů raději nevodí, protože maminka je nejen starostlivá, ale také velmi všetečná a on ze všeho nejvíc touží po klidu. Zřejmě i to je důvod, proč matce zatají, že má problémy s ledvinami a že bě...

Detektiv Miller (Hynek Čermák) žije i po čtyřicítce se svou matkou (Eliška Balzerová). Dámské návštěvy si domů raději nevodí, protože maminka je nejen starostlivá, ale také velmi všetečná a on ze všeho nejvíc touží po klidu. Zřejmě i to je důvod, proč matce zatají, že má problémy s ledvinami a že během nadcházejícího víkendu musí pečlivě měřit a zapisovat všechny příjmy a výdaje tekutin. A to opravdu všechny! Připraví si tím nejednu horkou chvilku, což ho donutí konečně se rozhodnout, zda dát přednost mamince, nebo utajované přítelkyni Matyldě (Jana Pidrmanová), na kterou si navíc myslí kolega z práce, inspektor Páleník (Vojtěch Kotek).

Hrají: Hynek Čermák, Eliška Balzerová, Jana Pidrmanová, Vojtěch Kotek, Igor Bareš, Sabina Remundová, Michal Roneš, Klára Sedláčková-Oltová, Pavel Šimčík

Režie: Jiří Vejdělek

Ledviny bez viny online

Sledovat Ledviny bez viny online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ledviny bez viny online, zda je ke stažení a zda má Ledviny bez viny dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 23. 10. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ledviny bez viny recenze a hodnocení

Ve filmu Ledviny bez viny hrají Hynek Čermák, Eliška Balzerová, Jana Pidrmanová, Vojtěch Kotek, Igor Bareš, Sabina Remundová, Michal Roneš, Klára Sedláčková-Oltová, Pavel Šimčík.

Film Ledviny bez viny režíruje Jiří Vejdělek.

Film Ledviny bez viny můžete vidět na iVysílání.

Film Ledviny bez viny je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.