FB pixel TP pixel
Guardians of the Tomb
Guardians of the Tomb

Legenda o strážci hrobky

Guardians of the Tomb
Čína | 2018 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 90 minut

Cesta za pradávným elixírem vede výzkumnou skupinu do starého chrámu čínského panovníka, který díky němu nestárnul a vládl stovky let. Tajemství ale střeží pavouci, kteří zmutovali, a jejich jed je extrémně nebezpečný... Společnost, která se zabývá výzkumem a vývojem léků, chce získat elixír života,...

Cesta za pradávným elixírem vede výzkumnou skupinu do starého chrámu čínského panovníka, který díky němu nestárnul a vládl stovky let. Tajemství ale střeží pavouci, kteří zmutovali, a jejich jed je extrémně nebezpečný... Společnost, která se zabývá výzkumem a vývojem léků, chce získat elixír života, který se má skrývat ve starém chrámu v Číně. Výzkumný pracovník Luke je během mise čímsi napaden a je nezvěstný. Na jeho záchranu se vypravuje skupina, ve které je členkou také sestra Luka a odbornice na hmyz a plazy Jia. Celou výpravu platí šéf firmy, pro kterou Luke pracuje, Mason. Během cesty skupina zjistí, že budou mít co do činění se zmutovanými pavouky, jejichž kousnutí je bez silného léku smrtelné. Pavouci neváhají a útočí na vše živé, co se chrámem v hoře pohybuje. Členové skupiny čelí mnoha napadením, při kterých se také nevyhnou ztrátám. Na konci labyrintu naleznou přeživšího Luka, jenže se ještě musí vyrovnat s Masonem, který mezitím našel elixír života a chce ho jen pro sebe...

IMDb  44 % CSFD  38 %

Legenda o strážci hrobky online

Sledovat Legenda o strážci hrobky online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Legenda o strážci hrobky online, zda je ke stažení a zda má Legenda o strážci hrobky dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Legenda o strážci hrobky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Legenda o strážci hrobky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Legenda o strážci hrobky postavy.

Kellan Lutz
Kellan Lutz
Jack Ridley
Wu Zun
Wu Zun
Luke
Stef Dawson
Stef Dawson
Milly Piper
Ryan Johnson
Ryan Johnson
Ethan
Jason Chong
Jason Chong
Chen Xhu
Eva Liu
Eva Liu
Yin
Roc Chen
Roc Chen
Hudba

Legenda o strážci hrobky recenze a hodnocení

Tvůj názor na Legenda o strážci hrobky?

Ve filmu Legenda o strážci hrobky hrají Li Bingbing, Kellan Lutz, Kelsey Grammer, Wu Zun, Stef Dawson, Shane Jacobson, Ryan Johnson.

Film Legenda o strážci hrobky režíruje Kimble Rendall.

Film Legenda o strážci hrobky má 90 minut.

Film Legenda o strážci hrobky můžete vidět na Starmax.

Film Legenda o strážci hrobky je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.