FB pixel TP pixel
Leningrad Cowboys Go America
Leningrad Cowboys Go America

Leningradští kovbojové dobývají Ameriku

Leningrad Cowboys Go America
Finsko | 1989 | Leningrad Cowboys | Komedie | Road Trip | 78 minut

Leningradští kovbojové na začátku filmu neprodukují hudbu v Leningradu, ale na dalekých a širých sibiřských pláních. Navzdory mistrně utvářeným kompozicím a grandiózní instrumentaci jejich hudba nikoho nezajímá, a nikdo za ni hlavně neplatí. Což nejvíce tíží manažera kapely Vladimira. Stačí jen nepa...

Leningradští kovbojové na začátku filmu neprodukují hudbu v Leningradu, ale na dalekých a širých sibiřských pláních. Navzdory mistrně utvářeným kompozicím a grandiózní instrumentaci jejich hudba nikoho nezajímá, a nikdo za ni hlavně neplatí. Což nejvíce tíží manažera kapely Vladimira. Stačí jen nepatrné vnuknutí a celý cirkus jménem Leningradští kovbojové se přesouvá do Spojených států amerických. A to i s netradičním nákladem, který představuje zmrzlý basák Silu Seppälä, uložený v něčem, co připomíná kadibudku.

IMDb  70 % CSFD  76 %

Leningradští kovbojové dobývají Ameriku online

Sledovat Leningradští kovbojové dobývají Ameriku online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Leningradští kovbojové dobývají Ameriku online, zda je ke stažení a zda má Leningradští kovbojové dobývají Ameriku dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Leningradští kovbojové dobývají Ameriku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Leningradští kovbojové dobývají Ameriku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Leningradští kovbojové dobývají Ameriku postavy.

Leningradští kovbojové dobývají Ameriku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Leningradští kovbojové dobývají Ameriku, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na Alza
10 červnových novinek na Alza
13.06.2017 | Tipy na film

Vybíráme ty nejzajímavější filmy, které se za poslední týdny objevily v nabídce půjčovny největšího internetového obchodu Alza. Na své si přijdou především fajnšmekři, kteří mají rádi starší filmy Jima Jarmuscha, Aki Kaurismaiko, najdete tu ale i zajímavé novinky jako Neon Demon, Macbeth, Tanečnice nebo Červená želva.

Leningradští kovbojové dobývají Ameriku recenze a hodnocení

Tvůj názor na Leningradští kovbojové dobývají Ameriku?

Ve filmu Leningradští kovbojové dobývají Ameriku hrají Matti Pellonpää, Kari Väänänen, Sakari Kuosmanen, Mato Valtonen, Jim Jarmusch.

Film Leningradští kovbojové dobývají Ameriku režíruje Aki Kaurismäki.

Film Leningradští kovbojové dobývají Ameriku má 78 minut.

Film Leningradští kovbojové dobývají Ameriku můžete vidět na KVIFF TV.

Film Leningradští kovbojové dobývají Ameriku je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.