FB pixel TP pixel
The Tuskegee Airmen

Letci z Tuskegee

The Tuskegee Airmen
USA | 1995 | Drama | Druhá světová válka | 106 minut

Píše se rok 1943 - a Němci ještě stále vyhrávají válku. Být bojový pilot a k tomu Afroameričan, který má kromě válečných problémů ještě starosti s předsudky a rasismem, není žádný med. V alabamské Tuskegee šikovní rekruti tmavé pleti bojují nejen proti nepříteli, ale také o uznání bigotních nadřízen...

Píše se rok 1943 - a Němci ještě stále vyhrávají válku. Být bojový pilot a k tomu Afroameričan, který má kromě válečných problémů ještě starosti s předsudky a rasismem, není žádný med. V alabamské Tuskegee šikovní rekruti tmavé pleti bojují nejen proti nepříteli, ale také o uznání bigotních nadřízených, kteří nevěří, že černoši mají dostatek kuráže a inteligence na to, aby se mohli stát bojovými piloty. Černí chlapci ze stíhací letky 332 přesto vytrvale trénují a překonávají nespočetné překážky, aby dokázali, že jsou silnější, rychlejší, houževnatější a l…

IMDb  71 %

Letci z Tuskegee online

Sledovat Letci z Tuskegee online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Letci z Tuskegee online, zda je ke stažení a zda má Letci z Tuskegee dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 8. 2012
Předplatné za 199 Kč

Letci z Tuskegee obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Letci z Tuskegee, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Letci z Tuskegee postavy.

Letci z Tuskegee novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Letci z Tuskegee, které najdeš na našem webu.

25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
16.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Řada z vás si při zmínce o HBO vzpomene na seriály jako Hra o trůny či Westworld. Dále pak na to, že HBO má velmi brzy novinky z kin i ve svém portfoliu. Filmy jsou pak často docela přehlíženou komoditou. A to je chyba. Tak proč to nyní nenapravit?

Letci z Tuskegee recenze a hodnocení

Ve filmu Letci z Tuskegee hrají Laurence Fishburne, Malcolm-Jamal Warner, Andre Braugher, Christopher McDonald, John Lithgow, Allen Payne, Courtney B. Vance.

Film Letci z Tuskegee režíruje Robert Markowitz.

Film Letci z Tuskegee má 106 minut.

Film Letci z Tuskegee můžete vidět na HBO Max.

Film Letci z Tuskegee je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.