FB pixel TP pixel
Léto s kovbojem
Léto s kovbojem

Léto s kovbojem

Léto s kovbojem
Česko | 1976 | Komedie | Romantická komedie | 89 minut

Léto s kovbojem vypráví o setkání venkovského zootechnika a traktoristy Honzy s pražskou psycholožkou Doubravkou, správnou holkou, která se o prázdninách musí starat o svého rozmazleného snoubence. Úsměvný příběh o tom, jak se tihle dva tak rozdílní lidé potkali, seznámili a zamilovali, natočil v ro...

Léto s kovbojem vypráví o setkání venkovského zootechnika a traktoristy Honzy s pražskou psycholožkou Doubravkou, správnou holkou, která se o prázdninách musí starat o svého rozmazleného snoubence. Úsměvný příběh o tom, jak se tihle dva tak rozdílní lidé potkali, seznámili a zamilovali, natočil v roce 1976 režisér Ivo Novák a do hlavních rolí obsadil znamenitě sehranou dvojici Danielu Kolářovou a Jaromíra Hanzlíka.

Léto s kovbojem obsazení

Herci: Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík, Oldřich Vízner, Marie Rosůlková, Dana Medřická, Libuše Švormová, Bohuš Záhorský

Režie: Ivo Novák

IMDb  67 % Kinobox  77 % Léto s kovbojem CSFD 73 %

Léto s kovbojem online

Sledovat Léto s kovbojem online CZ můžeš na O2TV, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Léto s kovbojem online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Léto s kovbojem dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | od 1. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 18. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Léto s kovbojem novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Léto s kovbojem, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších českých komedií do parného léta, které najdete na Voyo
15 nejlepších českých komedií do parného léta, které najdete na Voyo
11.07.2022 13:00:00 | Tipy na film

Prázdniny začínají a léto znamená nové dobrodružství nebo nějaký ten románek. Na Voyo proto vznikla rubrika letních komedií, ve které najdeme celou řadu českých snímků, z nichž letní pohoda přímo sálá.

10 nejlepších českých filmů na léto
10 nejlepších českých filmů na léto
29.06.2018 | České novinky

Pro parádní letní náladu nemusíte za hranice… A ani do kina. Pusťte si náš výběr nejlepších českých letních filmů a o prázdninovou atmosféru máte postaráno. Který si pustíte jako první?

Léto s kovbojem recenze a hodnocení

Ve filmu Léto s kovbojem hrají Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík, Oldřich Vízner, Marie Rosůlková, Dana Medřická, Libuše Švormová, Bohuš Záhorský.

Film Léto s kovbojem režíruje Ivo Novák.

Film Léto s kovbojem má 89 minut.

Film Léto s kovbojem můžete vidět na O2TV, Prima Plus, Voyo.

Film Léto s kovbojem je online na O2TV, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.