FB pixel TP pixel
View from the Top
View from the Top

Letuška 1. třídy

View from the Top
USA | 2003 | Romantické filmy | 87 minut

Donna Jensenová si odmalička přála dostat se z rodného města Silver Springs v Nevadě a nepodobat se vlastní matce, která měla smůlu na muže. První zdrcující milostné zklamání s místním fotbalistou Tommym přesvědčilo pohlednou blondýnku, že je nejvyšší čas opustit rodné hnízdo. V televizi právě běžel...

Donna Jensenová si odmalička přála dostat se z rodného města Silver Springs v Nevadě a nepodobat se vlastní matce, která měla smůlu na muže. První zdrcující milostné zklamání s místním fotbalistou Tommym přesvědčilo pohlednou blondýnku, že je nejvyšší čas opustit rodné hnízdo. V televizi právě běžel pořad bývalé letušky Sally Westonové, ve kterém propagovala svou knihu „Život v oblacích“. Ta nabádala mladé dívky k odvaze jít za svým snem a dodávala mnoho praktických rad. Donna nadšeně nastoupí u malé letecké společnosti Sierra Airlines. Získá i nové kamarádky Sherry a Christine. Všechny sní o kariéře letušek u velkých společností a spolu se zúčastní konkurzu do Královských aerolinií. Christine a Donna jsou přijaty do výcvikového kurzu. Přednáší zde i slavná autorka knihy Sally Westonová. Ta stanoví Donně, která jí připomene vlastní mládí a dychtivost, jediný a jasný cíl – stát se letuškou 1. třídy.

IMDb  52 % CSFD  49 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Letuška 1. třídy online

Sledovat Letuška 1. třídy online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Letuška 1. třídy online, zda je ke stažení a zda má Letuška 1. třídy dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)

Letuška 1. třídy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Letuška 1. třídy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Letuška 1. třídy postavy.

Letuška 1. třídy zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 242 027 Kč
Návštěvnost v českých kinech
12 128 diváků

Letuška 1. třídy recenze a hodnocení