FB pixel TP pixel
View from the Top
View from the Top

Letuška 1. třídy

View from the Top
USA | 2003 | Romantické filmy | Romantická komedie | 87 minut

Donna Jensenová si odmalička přála dostat se z rodného města Silver Springs v Nevadě a nepodobat se vlastní matce, která měla smůlu na muže. První zdrcující milostné zklamání s místním fotbalistou Tommym přesvědčilo pohlednou blondýnku, že je nejvyšší čas opustit rodné hnízdo. V televizi právě běžel...

Donna Jensenová si odmalička přála dostat se z rodného města Silver Springs v Nevadě a nepodobat se vlastní matce, která měla smůlu na muže. První zdrcující milostné zklamání s místním fotbalistou Tommym přesvědčilo pohlednou blondýnku, že je nejvyšší čas opustit rodné hnízdo. V televizi právě běžel pořad bývalé letušky Sally Westonové, ve kterém propagovala svou knihu „Život v oblacích“. Ta nabádala mladé dívky k odvaze jít za svým snem a dodávala mnoho praktických rad. Donna nadšeně nastoupí u malé letecké společnosti Sierra Airlines. Získá i nové kamarádky Sherry a Christine. Všechny sní o kariéře letušek u velkých společností a spolu se zúčastní konkurzu do Královských aerolinií. Christine a Donna jsou přijaty do výcvikového kurzu. Přednáší zde i slavná autorka knihy Sally Westonová. Ta stanoví Donně, která jí připomene vlastní mládí a dychtivost, jediný a jasný cíl – stát se letuškou 1. třídy.

Hrají: Gwyneth Paltrow, Christina Applegate, Candice Bergen, Marc Blucas, Kelly Preston, Joshua Malina, Stacey Dash

Režie: Bruno Barreto

IMDb  52 % Kinobox  49 %

Letuška 1. třídy online

Sledovat Letuška 1. třídy online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Letuška 1. třídy online, zda je ke stažení a zda má Letuška 1. třídy dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Letuška 1. třídy zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 242 027 Kč
Návštěvnost v českých kinech
12 128 diváků

Letuška 1. třídy recenze a hodnocení

Ve filmu Letuška 1. třídy hrají Gwyneth Paltrow, Christina Applegate, Candice Bergen, Marc Blucas, Kelly Preston, Joshua Malina, Stacey Dash.

Film Letuška 1. třídy režíruje Bruno Barreto.

Film Letuška 1. třídy má 87 minut.

Film Letuška 1. třídy vidělo v českých kinech 12 128 diváků.

Film Letuška 1. třídy můžete vidět na iTunes.

Film Letuška 1. třídy je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.