FB pixel TP pixel
Leviathan

Leviatan

Leviathan
Rusko | 2014 | Drama | Rodinné vztahy | 140 minut

Kolia žije v malém městě blízko Barentsova moře na severu Ruska. Hned vedle domu, kde žije se svou mladou ženou Lilya a synem z prvního manželství, má vlastní autoopravnu. Avšak starosta blízkého města, Vadim Shelevyat, ho chce o dům, pozemek i práci připravit. Kolia se nenechá koupit, je neústupný ...

Kolia žije v malém městě blízko Barentsova moře na severu Ruska. Hned vedle domu, kde žije se svou mladou ženou Lilya a synem z prvního manželství, má vlastní autoopravnu. Avšak starosta blízkého města, Vadim Shelevyat, ho chce o dům, pozemek i práci připravit. Kolia se nenechá koupit, je neústupný a odmítá se vzdát. Nejen majetku a vlastní půdy, ale i veškeré té krásy, která ho již od dětství obklopuje. Vadim se stává stále více agresivním. (Film Europe)

Hrají: Vladimir Vdovichenkov, Elena Lyadova, Aleksey Serebryakov, Anna Ukolova, Roman Madyanov, Sergey Pokhodaev, Kristina Pakarina

Režie: Andrey Zvyagintsev

IMDb  77 % Kinobox  74 %

Leviatan online

Sledovat Leviatan online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Leviatan online, zda je ke stažení a zda má Leviatan dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Leviatan zajímavosti

Tržby v českých kinech
467 447 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 556 diváků

Leviatan recenze a hodnocení

Ve filmu Leviatan hrají Vladimir Vdovichenkov, Elena Lyadova, Aleksey Serebryakov, Anna Ukolova, Roman Madyanov, Sergey Pokhodaev, Kristina Pakarina.

Film Leviatan režíruje Andrey Zvyagintsev.

Film Leviatan má 140 minut.

Film Leviatan vidělo v českých kinech 4 556 diváků.

Film Leviatan můžete vidět na Edison.

Film Leviatan je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.