FB pixel TP pixel
Honeymoon

Líbánky

Honeymoon
Česko | 2013 | Drama | Vztahy | 92 minut

Líbánky se odehrávají v čase dvou dnů svatební oslavy. Nevěsta a ženich - Tereza (Anna Geislerová) a Radim (Stanislav Majer) tvoří půvabný pár, navzdory tomu, že oba již prošli manželskou zkušeností a odnesli si z ní své šrámy. Tereza zklamané srdce, Radim dospívajícího syna. Jsou však odhodláni zku...

Líbánky se odehrávají v čase dvou dnů svatební oslavy. Nevěsta a ženich - Tereza (Anna Geislerová) a Radim (Stanislav Majer) tvoří půvabný pár, navzdory tomu, že oba již prošli manželskou zkušeností a odnesli si z ní své šrámy. Tereza zklamané srdce, Radim dospívajícího syna. Jsou však odhodláni zkusit to znovu, jsou přesvědčeni, že tentokrát to vyjde. A zdá se, že svatební oslavy, které probíhají v prosluněném dni v rodinném kruhu v sídle nevěstiných rodičů obklopeném romantickou krajinou, budou skutečně nejkrásnějším začátkem společného života. Ovšem... kdyby se na svatební hostině náhle neobjevil nezvaný host. Jan Benda si brzy získává náklonnost přítomných. Maminky i tetičky mu podstrojují, muži mu bodře nalévají. Kdo to však vůbec je? A odkud se vzal? Je to jen neškodný vetřelec, který se obvykle vmísí do davu s cílem zadarmo se najíst? Nebo se vynořil z minulosti někoho ze svatebčanů? A koho? S Janem Bendou u svatebního stolu dostává romantika trhliny. Toho chlápka je třeba dostat co nejrychleji pryč. Některá tajemství by prostě neměla být prozrazena! Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  64 %

Líbánky online

Sledovat Líbánky online můžeš na České kino, iTunes, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Líbánky online, zda je ke stažení a zda má Líbánky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 27. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 30. 12. 2022
Půjčení za 39 Kč Nákup za 89 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Líbánky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Líbánky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Líbánky postavy.

Líbánky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Líbánky, které najdeš na našem webu.

Známe 15 nejsledovanějších českých filmů na Netflixu v roce 2020
Známe 15 nejsledovanějších českých filmů na Netflixu v roce 2020
28.12.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix v roce 2020 pořádně šlápl do přidávání českých filmů do své nabídky a zahrnul nás desítkami nových i starších snímků. Zajímá vás, které z nich slavily mezi diváky největší úspěch?

10 českých filmů z karlovarského festivalu
10 českých filmů z karlovarského festivalu
27.06.2017 | Tipy na film

Již tento pátek startuje v Karlových Varech další ročník filmového festivalu. V hlavní soutěži bude hájit národní barvy historické drama Křižáček s Karlem Rodenem v hlavní roli. České filmy tradičně o Křišťálový glóbus pro nejlepší film bojují. Které z nich za posledních 10 let to byly a jsou online? Inspirujte se naším žebříčkem.

Líbánky zajímavosti

Tržby v českých kinech
9 215 816 Kč
Návštěvnost v českých kinech
68 957 diváků

Líbánky recenze a hodnocení

Ve filmu Líbánky hrají Anna Geislerová, Kristýna Fuitová-Nováková, Stanislav Majer, Juraj Nvota, Daniela Choderová, David Máj, Matej Zikán.

Film Líbánky režíruje Jan Hřebejk.

Film Líbánky má 92 minut.

Film Líbánky vidělo v českých kinech 68 957 diváků.

Film Líbánky můžete vidět na České kino, iTunes, Starmax, Voyo.

Film Líbánky je online na České kino, iTunes, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.