FB pixel TP pixel
Honeymoon

Líbánky

Honeymoon
Česko | 2013 | Drama | Svatba | 92 minut

Líbánky se odehrávají v čase dvou dnů svatební oslavy. Nevěsta a ženich - Tereza (Anna Geislerová) a Radim (Stanislav Majer) tvoří půvabný pár, navzdory tomu, že oba již prošli manželskou zkušeností a odnesli si z ní své šrámy. Tereza zklamané srdce, Radim dospívajícího syna. Jsou však odhodláni zku...

Líbánky se odehrávají v čase dvou dnů svatební oslavy. Nevěsta a ženich - Tereza (Anna Geislerová) a Radim (Stanislav Majer) tvoří půvabný pár, navzdory tomu, že oba již prošli manželskou zkušeností a odnesli si z ní své šrámy. Tereza zklamané srdce, Radim dospívajícího syna. Jsou však odhodláni zkusit to znovu, jsou přesvědčeni, že tentokrát to vyjde. A zdá se, že svatební oslavy, které probíhají v prosluněném dni v rodinném kruhu v sídle nevěstiných rodičů obklopeném romantickou krajinou, budou skutečně nejkrásnějším začátkem společného života. Ovšem... kdyby se na svatební hostině náhle neobjevil nezvaný host. Jan Benda si brzy získává náklonnost přítomných. Maminky i tetičky mu podstrojují, muži mu bodře nalévají. Kdo to však vůbec je? A odkud se vzal? Je to jen neškodný vetřelec, který se obvykle vmísí do davu s cílem zadarmo se najíst? Nebo se vynořil z minulosti někoho ze svatebčanů? A koho? S Janem Bendou u svatebního stolu dostává romantika trhliny. Toho chlápka je třeba dostat co nejrychleji pryč. Některá tajemství by prostě neměla být prozrazena! Zdroj:filmovyprehled.cz

Hrají: Anna Geislerová, Kristýna Fuitová-Nováková, Stanislav Majer, Juraj Nvota, Daniela Choderová, David Máj, Matej Zikán

Režie: Jan Hřebejk

IMDb  64 % Kinobox  64 %

Líbánky online

Sledovat Líbánky online můžeš na České kino, iTunes, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Líbánky online, zda je ke stažení a zda má Líbánky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 27. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 12. 2022
Půjčení za 39 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 129 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Líbánky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Líbánky, které najdeš na našem webu.

Známe 15 nejsledovanějších českých filmů na Netflixu v roce 2020
Známe 15 nejsledovanějších českých filmů na Netflixu v roce 2020
28.12.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix v roce 2020 pořádně šlápl do přidávání českých filmů do své nabídky a zahrnul nás desítkami nových i starších snímků. Zajímá vás, které z nich slavily mezi diváky největší úspěch?

10 českých filmů z karlovarského festivalu
10 českých filmů z karlovarského festivalu
27.06.2017 | Tipy na film

Již tento pátek startuje v Karlových Varech další ročník filmového festivalu. V hlavní soutěži bude hájit národní barvy historické drama Křižáček s Karlem Rodenem v hlavní roli. České filmy tradičně o Křišťálový glóbus pro nejlepší film bojují. Které z nich za posledních 10 let to byly a jsou online? Inspirujte se naším žebříčkem.

Líbánky zajímavosti

Tržby v českých kinech
9 215 816 Kč
Návštěvnost v českých kinech
68 957 diváků

Líbánky recenze a hodnocení

Ve filmu Líbánky hrají Anna Geislerová, Kristýna Fuitová-Nováková, Stanislav Majer, Juraj Nvota, Daniela Choderová, David Máj, Matej Zikán.

Film Líbánky režíruje Jan Hřebejk.

Film Líbánky má 92 minut.

Film Líbánky vidělo v českých kinech 68 957 diváků.

Film Líbánky můžete vidět na České kino, iTunes, Voyo.

Film Líbánky je online na České kino, iTunes, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.