FB pixel TP pixel
You Kiss Like a God
You Kiss Like a God

Líbáš jako bůh

You Kiss Like a God
Česko | 2009 | Líbáš jako | Komedie | Romantická komedie | 117 minut

S humorem, laskavou ironií a pochopením vypráví Marie Poledňáková příběh, který mohl prožít kdokoliv z nás. Nebo ještě prožít může. Vždyť lidská touha po lásce je nekonečná... V hlavních rolích Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška a Eva Holubová.Helena Altmanová je sympatická profesorka fr...

S humorem, laskavou ironií a pochopením vypráví Marie Poledňáková příběh, který mohl prožít kdokoliv z nás. Nebo ještě prožít může. Vždyť lidská touha po lásce je nekonečná... V hlavních rolích Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška a Eva Holubová.Helena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy ve sborovně. Zato její soukromý život je plný překvapení. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem Karlem, problémy ovdovělé sestry Kristýny, manželské karamboly syna Adama i pozdní lásky babičky Alžběty - to všechno Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a vlastní city jaksi nezbývá čas. A přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali. Helena se za pohnutých okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A úplně normálně a naplno se zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž vztah zamilované dvojice plánovitě či neplánovaně komplikují jak partneři, tak další členové rodiny. Na otázku, kde hledá náměty, scenáristka a režisérka Marie Poledňáková odpovídá: Je to jednoduché, náměty leží na ulici, stačí se shýbnout, ale v zápětí dodává: Já už jsem si plánovala jen bezstarostné užívání života, těšila se na cestování, na nové zážitky a objevy. Opravdu jsem neměla zájem chodit po ulici, natož se shýbat! Jenže pak tam leželo … NĚCO… čemu neodoláte, co musíte uchopit, musíte do toho jít, bezhlavě a naplno. A to byl začátek projektu Líbáš jako Bůh. Už léta jsem nepsala tak rychle a spontánně. Inspirací mi byly situace, které se odehrály dnes, včera nebo před třiceti lety a na které nikdy nezapomenu, přiznává se autorka této úspěšné české komedie. Ve scénáři se otiskly moje zážitky, příběhy přátel, kamarádů i dětí a dokonce i situace, jejichž tvůrcem je můj vnouček. V hlavních rolích Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška a Eva Holubová.

Hrají: Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška, Eva Holubová

Režie: Marie Poledňáková

IMDb  49 % Kinobox  54 %

Líbáš jako bůh online

Sledovat Líbáš jako bůh online můžeš na České kino, Netflix, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Líbáš jako bůh online, zda je ke stažení a zda má Líbáš jako bůh dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Netflix
Netflix
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 6. 2020
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Líbáš jako bůh novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Líbáš jako bůh, které najdeš na našem webu.

Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
12.07.2020 10:00:00 | České novinky

Ačkoli jsme vám na základě slibů Netflixu anoncovali příchod českých filmových klasik na streamovací službu, Netflix opět překvapil a doručil velké kulové. Respektive přišel s úplně jinými filmy a klasiky si zatím nechal na později.

Líbáš jako bůh zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 Kč
Tržby v českých kinech
89 850 536 Kč
Návštěvnost v českých kinech
904 589 diváků

Líbáš jako bůh recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Nová komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh je jasně lepší než její předchozí film Jak se krotí krokodýli. Ale zázrak to taky není. Po slavnostních předpremié......   Celá recenze

 50 %

Ve filmu Líbáš jako bůh hrají Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška, Eva Holubová.

Film Líbáš jako bůh režíruje Marie Poledňáková.

Film Líbáš jako bůh má 117 minut.

Film Líbáš jako bůh měl rozpočet 35 000 000 Kč.

Film Líbáš jako bůh vidělo v českých kinech 904 589 diváků. Jedná se o 26. nejnavštěvovanější film v Česku.

Film Líbáš jako bůh utržil v českých kinech 89 850 536 Kč. Jedná se o 29. nejúspěšnější film v Česku.

Film Líbáš jako bůh můžete vidět na České kino, Netflix, Prima Plus, Voyo.

Film Líbáš jako bůh je online na České kino, Netflix, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.