FB pixel TP pixel
You Kiss Like a God

Líbáš jako bůh

You Kiss Like a God
Česko | 2009 | Komedie | Romantická komedie | 117 minut

S humorem, laskavou ironií a pochopením vypráví Marie Poledňáková příběh, který mohl prožít kdokoliv z nás. Nebo ještě prožít může. Vždyť lidská touha po lásce je nekonečná... V hlavních rol...

S humorem, laskavou ironií a pochopením vypráví Marie Poledňáková příběh, který mohl prožít kdokoliv z nás. Nebo ještě prožít může. Vždyť lidská touha po lásce je nekonečná... V hlavních rolích Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška a Eva Holubová.Helena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy ve sborovně. Zato její soukromý život je plný překvapení. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem Karlem, problémy ovdovělé sestry Kristýny, manželské karamboly syna Adama i pozdní lásky babičky Alžběty - to všechno Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a vlastní city jaksi nezbývá čas. A přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali. Helena se za pohnutých okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A úplně normálně a naplno se zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž vztah zamilované dvojice plánovitě či neplánovaně komplikují jak partneři, tak další členové rodiny. Na otázku, kde hledá náměty, scenáristka a režisérka Marie Poledňáková odpovídá: Je to jednoduché, náměty leží na ulici, stačí se shýbnout, ale v zápětí dodává: Já už jsem si plánovala jen bezstarostné užívání života, těšila se na cestování, na nové zážitky a objevy. Opravdu jsem neměla zájem chodit po ulici, natož se shýbat! Jenže pak tam leželo … NĚCO… čemu neodoláte, co musíte uchopit, musíte do toho jít, bezhlavě a naplno. A to byl začátek projektu Líbáš jako Bůh. Už léta jsem nepsala tak rychle a spontánně. Inspirací mi byly situace, které se odehrály dnes, včera nebo před třiceti lety a na které nikdy nezapomenu, přiznává se autorka této úspěšné české komedie. Ve scénáři se otiskly moje zážitky, příběhy přátel, kamarádů i dětí a dokonce i situace, jejichž tvůrcem je můj vnouček. V hlavních rolích Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška a Eva Holubová.

IMDb  49 % CSFD  46 %

Líbáš jako bůh online

Sledovat Líbáš jako bůh online můžeš na Netflix, O2TV, Prima Videopůjčovna, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Líbáš jako bůh online, zda je ke stažení a zda má Líbáš jako bůh dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Netflix
Netflix
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 6. 2020
Předplatné za 199 Kč
O2TV
O2TV
od 30. 3. 2022
Půjčení za 59 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 7. 8. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

Líbáš jako bůh obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Líbáš jako bůh, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Líbáš jako bůh postavy.

Líbáš jako bůh novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Líbáš jako bůh, které najdeš na našem webu.

Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
Mažňák místo klasik. Netflix opět šokuje nečekanými českými filmy
12.07.2020 10:00:00 | České novinky

Ačkoli jsme vám na základě slibů Netflixu anoncovali příchod českých filmových klasik na streamovací službu, Netflix opět překvapil a doručil velké kulové. Respektive přišel s úplně jinými filmy a klasiky si zatím nechal na později.

Líbáš jako bůh recenze a hodnocení

Líbáš jako bůh
Líbáš jako bůh
Filmové série

Titul Líbáš jako bůh je součástí série Líbáš jako

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Líbáš jako bůh vidělo v českých kinech 904 589 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 89 850 536 Kč.

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Nová komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh je jasně lepší než její předchozí film Jak se krotí krokodýli. Ale zázrak to taky není. Po slavnostních předpremié......   Celá recenze

 50 %