FB pixel TP pixel
People Like Us
People Like Us

Lidé jako my

People Like Us
USA | 2012 | Drama | Dramedy | 114 minut

Je to civilní rodinné drama, hraje tam hned několik slušných mladých herců i stárnoucích stálic a je režijním debutem velkého scénáristy. S takovou pověstí k nám Lidé jako my ze zámoří přicházeli. Jenže kdo by čekal chyby v režijní práci, bude se mýlit. Pokud někde Alex Kurtzman šlape vodu, tak práv...

Je to civilní rodinné drama, hraje tam hned několik slušných mladých herců i stárnoucích stálic a je režijním debutem velkého scénáristy. S takovou pověstí k nám Lidé jako my ze zámoří přicházeli. Jenže kdo by čekal chyby v režijní práci, bude se mýlit. Pokud někde Alex Kurtzman šlape vodu, tak právě ve scénáři. Řemeslo totiž od svých kolegů odkoukal vcelku solidně, na pořádné vykreslení charakterů i děje holt už ale zřejmě nezbyl čas. Samolibému Samovi přistane v rodném městě po smrti otce na stole stodolarovkami nacpaná taška. Určená je však jeho nevlastní sestře a jejímu synovi, o kterých neměl ani potuchy.

Hrají: Chris Pine, Elizabeth Banks, Olivia Wilde, Michelle Pfeiffer, Mark Duplass, Devin Brochu, Barbara Eve Harris

Režie: Alex Kurtzman

IMDb  71 % Kinobox  67 %

Lidé jako my online

Sledovat Lidé jako my online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lidé jako my online, zda je ke stažení a zda má Lidé jako my dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Nákup za 249 Kč nebo 279 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lidé jako my recenze a hodnocení

Ve filmu Lidé jako my hrají Chris Pine, Elizabeth Banks, Olivia Wilde, Michelle Pfeiffer, Mark Duplass, Devin Brochu, Barbara Eve Harris.

Film Lidé jako my režíruje Alex Kurtzman.

Film Lidé jako my má 114 minut.

Film Lidé jako my můžete vidět na iTunes.

Film Lidé jako my je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.