FB pixel TP pixel
Blood Kin
Blood Kin

Lidi krve

Blood Kin
Česko | 2021 | Drama | Druhá světová válka

FiFilmový příběh sleduje osudy skutečných obyvatel bývalé německé obce Vitín. Ústřední postavou filmu je Otto Hille, pocházející z českoněmecké rodiny. Pro starého a těžce nemocného Leopolda Švarce připraví výpravu, která má být očistnou cestou do minulosti zahalenou tajemstvím. Švarce doprovází věr...

FiFilmový příběh sleduje osudy skutečných obyvatel bývalé německé obce Vitín. Ústřední postavou filmu je Otto Hille, pocházející z českoněmecké rodiny. Pro starého a těžce nemocného Leopolda Švarce připraví výpravu, která má být očistnou cestou do minulosti zahalenou tajemstvím. Švarce doprovází věrně sloužící autistický Mišel, kuchař Jan a doktor Ignaci. Otto přibírá do skupiny také žebrajícího zkrachovalého malíře Henryho. Díky výpravě se Otto propadá do krajiny svých předků – do dávno rozpadlé německé vesnice Vitín. Stává se svědkem událostí v roce 1945, kde potkává svého děda Otfrieda Hilleho. Trauma minulosti se stává klíčem k pochopení přítomnosti.

CSFD  38 %

Lidi krve online

Sledovat Lidi krve online můžeš na DaFilms, iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lidi krve online, zda je ke stažení a zda má Lidi krve dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 2. 2022
Půjčení za 65 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 26. 3. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lidi krve obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lidi krve, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lidi krve postavy.

Miloslav König
Miloslav König
Otto Hille
Karel Dobrý
Karel Dobrý
Otfried Hille
Miloslav Mejzlík
Miloslav Mejzlík
Leopold Schwarz
Tereza Hofová
Tereza Hofová
Anna Hille
Juraj Bača
Juraj Bača
Leopold Schwarz jr.

Lidi krve recenze a hodnocení

Ve filmu Lidi krve hrají Miloslav König, Karel Dobrý, Miloslav Mejzlík, Tereza Hofová, Juraj Bača, Jakub Gottwald, Jiří Černý.

Film Lidi krve režíruje Miroslav Bambušek.

Film Lidi krve můžete vidět na DaFilms, iVysílání.

Film Lidi krve je online na DaFilms, iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.