FB pixel TP pixel
Blood Kin
Blood Kin

Lidi krve

Blood Kin
Česko | 2021 | Drama | Druhá světová válka

FiFilmový příběh sleduje osudy skutečných obyvatel bývalé německé obce Vitín. Ústřední postavou filmu je Otto Hille, pocházející z českoněmecké rodiny. Pro starého a těžce nemocného Leopolda Švarce připraví výpravu, která má být očistnou cestou do minulosti zahalenou tajemstvím. Švarce doprovází věr...

FiFilmový příběh sleduje osudy skutečných obyvatel bývalé německé obce Vitín. Ústřední postavou filmu je Otto Hille, pocházející z českoněmecké rodiny. Pro starého a těžce nemocného Leopolda Švarce připraví výpravu, která má být očistnou cestou do minulosti zahalenou tajemstvím. Švarce doprovází věrně sloužící autistický Mišel, kuchař Jan a doktor Ignaci. Otto přibírá do skupiny také žebrajícího zkrachovalého malíře Henryho. Díky výpravě se Otto propadá do krajiny svých předků – do dávno rozpadlé německé vesnice Vitín. Stává se svědkem událostí v roce 1945, kde potkává svého děda Otfrieda Hilleho. Trauma minulosti se stává klíčem k pochopení přítomnosti.

Hrají: Miloslav König, Karel Dobrý, Miloslav Mejzlík, Tereza Hofová, Juraj Bača, Jakub Gottwald, Jiří Černý

Režie: Miroslav Bambušek

Lidi krve online

Sledovat Lidi krve online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lidi krve online, zda je ke stažení a zda má Lidi krve dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 2. 2022
Půjčení za 65 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lidi krve recenze a hodnocení

Ve filmu Lidi krve hrají Miloslav König, Karel Dobrý, Miloslav Mejzlík, Tereza Hofová, Juraj Bača, Jakub Gottwald, Jiří Černý.

Film Lidi krve režíruje Miroslav Bambušek.

Film Lidi krve můžete vidět na DaFilms.

Film Lidi krve je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.