FB pixel TP pixel
Slack Bay
Slack Bay

Líná zátoka

Slack Bay
Francie | 2016 | Komedie | Situace | 122 minut

Francouzský režisér Bruno Dumont před dvěma lety rozesmál karlovarské publikum svou minisérií Malej Quinquin. Nyní po uvedení v soutěži na festivalu v Cannes vstupuje do kin se svou zdivočelou komedií a retro detektivkou v jednom. Líná zátoka představí slavné herce (Juliette Binoche, Valeria Bruni T...

Francouzský režisér Bruno Dumont před dvěma lety rozesmál karlovarské publikum svou minisérií Malej Quinquin. Nyní po uvedení v soutěži na festivalu v Cannes vstupuje do kin se svou zdivočelou komedií a retro detektivkou v jednom. Líná zátoka představí slavné herce (Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi ad.) ve velmi neotřelých hereckých polohách. Zábavná francouzská komedie odehrávající se v nádherně nasnímaných exteriérech severní Francie ukazuje, že i Francouzi si umí dělat legraci sami ze sebe. Aerofilms

IMDb  61 % CSFD  57 %

Líná zátoka online

Sledovat Líná zátoka online můžeš na KVIFF TV, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Líná zátoka online, zda je ke stažení a zda má Líná zátoka dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Stream
Stream
od 30. 7. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Líná zátoka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Líná zátoka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Líná zátoka postavy.

Líná zátoka zajímavosti

Tržby v českých kinech
139 863 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 276 diváků

Líná zátoka recenze a hodnocení

Ve filmu Líná zátoka hrají Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni-Tedeschi, Jean-Luc Vincent, Brandon Lavieville, Raph, Didier Després.

Film Líná zátoka režíruje Bruno Dumont.

Film Líná zátoka má 122 minut.

Film Líná zátoka vidělo v českých kinech 1 276 diváků.

Film Líná zátoka můžete vidět na KVIFF TV, Stream.

Film Líná zátoka je online na KVIFF TV, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.