FB pixel TP pixel
Lisa und die Säbelzahntiger
Lisa und die Säbelzahntiger

Lisa a šavlozubí tygři

Lisa und die Säbelzahntiger
Rakousko | 1995 | Drama | Vztahy | 90 minut

Osmiletá Lisa vyrůstala v sirotčinci a je nadšená, když se dozví, že bude předána k adopci. Zpočátku si užívá nového života a stále navštěvuje svého nejlepšího přítele - šavlozubého tygra v přírodovědném muzeu. Netuší však, že její noví rodiče jenom čekají na zdárné dokončení adopce, aby se mohli ro...

Osmiletá Lisa vyrůstala v sirotčinci a je nadšená, když se dozví, že bude předána k adopci. Zpočátku si užívá nového života a stále navštěvuje svého nejlepšího přítele - šavlozubého tygra v přírodovědném muzeu. Netuší však, že její noví rodiče jenom čekají na zdárné dokončení adopce, aby se mohli rozvést...

IMDb  61 % CSFD  37 %

Lisa a šavlozubí tygři online

Sledovat Lisa a šavlozubí tygři online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lisa a šavlozubí tygři online, zda je ke stažení a zda má Lisa a šavlozubí tygři dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 30. 1. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lisa a šavlozubí tygři obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lisa a šavlozubí tygři, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lisa a šavlozubí tygři postavy.

Lisa a šavlozubí tygři recenze a hodnocení

Tvůj názor na Lisa a šavlozubí tygři?

Ve filmu Lisa a šavlozubí tygři hrají Bianca Herzog, Cornelia Lippert, Toni Böhm, Anya Blum, Therese Affolter, Ernst Josef Lauscher.

Film Lisa a šavlozubí tygři režíruje Bernd Neuburger.

Film Lisa a šavlozubí tygři má 90 minut.

Film Lisa a šavlozubí tygři můžete vidět na Filmbox+.

Film Lisa a šavlozubí tygři je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.