FB pixel TP pixel
Lišáci, Myšáci a Šibeničák
Lišáci, Myšáci a Šibeničák

Lišáci, Myšáci a Šibeničák

Lišáci, Myšáci a Šibeničák
Česko | 1970 | Komedie | Rodinné

Klouzačky, lyžování, sněhové pevnosti, koulovačky, zkrátka zima, to je to pravé roční období pro zábavu dětí z vesnice pod vrchem Šibeničákem. Jejich vůdcem byl vždy Zrzek, syn místního hrobníka. Jenže pak se do vsi přistěhoval Myšák, jehož otec se stal předsedou zemědělského družstva, a ten všechny...

Klouzačky, lyžování, sněhové pevnosti, koulovačky, zkrátka zima, to je to pravé roční období pro zábavu dětí z vesnice pod vrchem Šibeničákem. Jejich vůdcem byl vždy Zrzek, syn místního hrobníka. Jenže pak se do vsi přistěhoval Myšák, jehož otec se stal předsedou zemědělského družstva, a ten všechny kluky přetáhl na svou stranu, zejména díky tomu, že může kluky vozit na koních, které mu táta občas půjčoval. Hrdý Zrzek raději z party odešel než by se podřídil Myšákovi. Věrná mu zůstala pouze kamarádka Barborka, která mu pomáhá chytat ptáky, zejména pověstného černého havrana. Nepřátelství mezi oběma kluky pokračuje řadou potyček a naschválů. A zatímco Zrzek konečně chytil havrana, Myšák, který se ke koním chová laskavěji než ke kamarádům, má starosti se svou oblíbenou klisnou Sylvou, která čeká hříbátko. Stav Sylvy se totiž zhoršil natolik, že musela být utracena a Myšákovi se jen tak tak podařilo zachránit alespoň její hříbě, když otci slíbí, že se o něj bude starat. A právě tohle neštěstí nakonec kluky usmíří. Myšák spí s hříbátkem ve stáji, krmí ho, zahřívá a je to právě Zrzek, kdo mu s tím pomáhá.

IMDb  67 % CSFD  65 %

Lišáci, Myšáci a Šibeničák online

Sledovat Lišáci, Myšáci a Šibeničák online můžeš na České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lišáci, Myšáci a Šibeničák online, zda je ke stažení a zda má Lišáci, Myšáci a Šibeničák dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 24. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 30. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lišáci, Myšáci a Šibeničák recenze a hodnocení

Tvůj názor na Lišáci, Myšáci a Šibeničák?

Ve filmu Lišáci, Myšáci a Šibeničák hrají .

Film Lišáci, Myšáci a Šibeničák režíruje .

Film Lišáci, Myšáci a Šibeničák můžete vidět na České kino, Starmax, Voyo.

Film Lišáci, Myšáci a Šibeničák je online na České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.