FB pixel TP pixel
Lístek do památníku
Lístek do památníku

Lístek do památníku

Lístek do památníku
Česko | 1975 | Drama | Vztahy

Ing. Kalinovi je už sedmdesát let, ale stáří neuznává. Cestuje, dokonce se učí arabsky. Vrací se do rodného městečka, protože dal kdysi slib své někdejší lásce, Bětušce Jarošové, že se pro ni vrátí. Není sám, je provázen svou sestrou, která ho úzkostlivě hlídá a diriguje. V městečku je už dávno všec...

Ing. Kalinovi je už sedmdesát let, ale stáří neuznává. Cestuje, dokonce se učí arabsky. Vrací se do rodného městečka, protože dal kdysi slib své někdejší lásce, Bětušce Jarošové, že se pro ni vrátí. Není sám, je provázen svou sestrou, která ho úzkostlivě hlídá a diriguje. V městečku je už dávno všechno jiné, i když Kalina by to chtěl vidět postaru. Po dobrodružné expedici se setká v jednom paneláku s paní, která Bětušku dobře znala a která mu o ní vypráví. Zapomene tu klobouk a paní mu jej přináší do hotelu...

IMDb  75 % CSFD  79 %

Lístek do památníku online

Sledovat Lístek do památníku online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lístek do památníku online, zda je ke stažení a zda má Lístek do památníku dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 28. 10. 2002
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lístek do památníku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lístek do památníku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lístek do památníku postavy.

Karel Höger
Karel Höger
František Kalina
Blanka Waleská
Blanka Waleská
Bětuška Jarošová
Lubomír Kostelka
Lubomír Kostelka
policista
František Hanus
František Hanus
policista
Jiří Srnka
Jiří Srnka
Hudba
Bohumil Kouba
Bohumil Kouba
Režie

Lístek do památníku recenze a hodnocení

Ve filmu Lístek do památníku hrají Karel Höger, Stella Zázvorková, Ivan Vorlíček, Blanka Waleská, Lubomír Kostelka, František Hanus, Josef Větrovec.

Film Lístek do památníku režíruje František Filip, Bohumil Kouba.

Film Lístek do památníku můžete vidět na iVysílání.

Film Lístek do památníku je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.