FB pixel TP pixel
Lola
Lola

Lola

Lola
Belgie | 2019 | Drama | Road Trip | 87 minut

Zrovna když osmnáctiletá transsexuálka Lola zjistí, že může konečně podstoupit operaci, její matka, která ji jako jediná finančně podporuje, náhle zemře. Aby splnila její poslední přání, vydává se mladá žena se svým odcizeným otcem, s nímž je neustálém konfliktu, na dalekou cestu až k belgickému pob...

Zrovna když osmnáctiletá transsexuálka Lola zjistí, že může konečně podstoupit operaci, její matka, která ji jako jediná finančně podporuje, náhle zemře. Aby splnila její poslední přání, vydává se mladá žena se svým odcizeným otcem, s nímž je neustálém konfliktu, na dalekou cestu až k belgickému pobřeží. Podaří se jim znovu vybudovat vztah, nebo je nová situace nijak nepoznamená? Emocemi nabitou road movie Lola natočil belgický režisér Laurent Micheli.

Hrají: Benoît Magimel, Mya Bollaers, Els Deceukelier, Sami Outalbali, Jeremie Zagba, Anemone Valcke, Adriana Da Fonseca

Režie: Laurent Micheli

IMDb  67 % Kinobox  69 %

Lola online

Sledovat Lola online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lola online, zda je ke stažení a zda má Lola dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | české titulky | od 31. 5. 2021
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 85 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lola recenze a hodnocení

Pavel Bárta
Pavel Bárta TotalFilm
13.08.2020

Výborná road movie Lola má po celou dobu realistický ráz. Jen ve vybraných momentech se režisér Laurent Micheli rozhodl narušit civilnost snímku a nechal ho vystoupat do noční oblohy plné hvězd, i mezi oblaka a bouřící hromy. Hlavní hrdinka Lola v takových chvílích cítí spojení s nadzemským, divokým......   Celá recenze

 82 %

Ve filmu Lola hrají Benoît Magimel, Mya Bollaers, Els Deceukelier, Sami Outalbali, Jeremie Zagba, Anemone Valcke, Adriana Da Fonseca.

Film Lola režíruje Laurent Micheli.

Film Lola má 87 minut.

Film Lola můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Lola je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.