FB pixel TP pixel
The Looney Tunes Show
The Looney Tunes Show

Looney Tunes: Úžasná show

The Looney Tunes Show
USA | 2011 | Animované seriály | Pro starší děti | 22 minut

Potěšte se novou populární sérií animovaných grotesek, které navazují na milované postavy Looney Tunes a přinášejí vám neuvěřitelně bláznivá dobrodružství, která si zamiluje celá rodina. Nejdříve si králíček Bugs a kačer Daffy v Nejlepších kámoších vyzkoušejí své přátelství v soutěžní hře. Když Bugs...

Potěšte se novou populární sérií animovaných grotesek, které navazují na milované postavy Looney Tunes a přinášejí vám neuvěřitelně bláznivá dobrodružství, která si zamiluje celá rodina. Nejdříve si králíček Bugs a kačer Daffy v Nejlepších kámoších vyzkoušejí své přátelství v soutěžní hře. Když Bugse a Daffyho chytí při dělání nepořádku, zjistí Krimipták a krimikrálík, že se jim život v base líbí. V Pouze pro členy Bugs a Daffy předstírají, že patří do exkluzivního country klubu, kde Bugs potká nádhernou... ale strašně užvaněnou... králici Lolu, která se do něj šíleně zamiluje. Výpadek proudu pak nakonec v epizodě Sousedská výpomoc přivede do jejich domu souseda Yosemite Sama a díky jeho výbušné povaze začnou lítat jiskry. A jiskry se změní v ohňostroj legrace ve videoklipech, v nichž účinkují marťan Marvin, Yosemite Sam a další hvězdy.

IMDb  76 % CSFD  80 %
Voyo
Animované seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Looney Tunes: Úžasná show online

Looney Tunes: Úžasná show online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Looney Tunes: Úžasná show obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Looney Tunes: Úžasná show, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Looney Tunes: Úžasná show postavy.

Looney Tunes: Úžasná show recenze a hodnocení

Tvůj názor na Looney Tunes: Úžasná show?

V seriálu Looney Tunes: Úžasná show hrají Rob Paulsen, Joe Alaskey, Jess Harnell, June Foray, Stan Freberg, Billy West, Eric Bauza.

Seriál Looney Tunes: Úžasná show není zatím nikde online.

Seriál Looney Tunes: Úžasná show není zatím kde sledovat.