FB pixel TP pixel
Lope
Lope

Lope - Nezkrotný básník

Lope
Španělsko | 2011 | Drama | Umělci | 106 minut

Nadaný mladý dramatik Lope de Vega se vrací z války do Madridu plný ambicí a žízně po životě, psaní a uskutečnění svých snů... Ale protože je bez peněz, musí pracovat jako skromný opisovač. Lope se setká s Isabel, krásnou, vznešenou ženou, která ho od dětství miluje. On se ale zamiluje do Eleny, dce...

Nadaný mladý dramatik Lope de Vega se vrací z války do Madridu plný ambicí a žízně po životě, psaní a uskutečnění svých snů... Ale protože je bez peněz, musí pracovat jako skromný opisovač. Lope se setká s Isabel, krásnou, vznešenou ženou, která ho od dětství miluje. On se ale zamiluje do Eleny, dcery svého šéfa. Jeho šéf, který řídí nejúspěšnější divadelní soubor ve městě, by jejich vztah nikdy neschválil, a proto jej musí tajit. Ale Elena má ještě jedno tajemství: už je totiž vdaná. Když to Lope zjistí, požádá ji, aby své manželství ukončila a jejich vztah veřejně oznámila. To Elena odmítá. Raněný Lope pokrytectví Eleny a jejího otce veřejně odhalí a oni ho v rozhořčení nahlásí úřadům. Se zákonem v patách Lope utíká... Jen jediný člověk mu pomůže, Isabel, která pro lásku poruší veškerá pravidla.

Hrají: Leonor Watling, Sônia Braga, Luis Tosar, Alberto Ammann, Pilar López de Ayala

Režie: Andrucha Waddington

IMDb  60 % Kinobox  62 %

Lope - Nezkrotný básník online

Sledovat Lope - Nezkrotný básník online můžeš na Canal Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lope - Nezkrotný básník online, zda je ke stažení a zda má Lope - Nezkrotný básník dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lope - Nezkrotný básník recenze a hodnocení

Tvůj názor na Lope - Nezkrotný básník?

Ve filmu Lope - Nezkrotný básník hrají Leonor Watling, Sônia Braga, Luis Tosar, Alberto Ammann, Pilar López de Ayala.

Film Lope - Nezkrotný básník režíruje Andrucha Waddington.

Film Lope - Nezkrotný básník má 106 minut.

Film Lope - Nezkrotný básník můžete vidět na Canal Plus.

Film Lope - Nezkrotný básník je online na Canal Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.