FB pixel TP pixel
Lore

Lore

Lore
Německo | 2012 | Thrillery | Druhá světová válka | 108 minut

Poté, co byli Lořini nacističtí rodiče uvězněni americkými a sovětskými vojsky a ona byla ponechána svému osudu, přebírá dívka zodpovědnost za své čtyři mladší sourozence a vede je z Bavorska přes zničenou zemi na sever do bezpečí babiččina domu vzdáleného asi 900 km. Na své pouti děti musejí překon...

Poté, co byli Lořini nacističtí rodiče uvězněni americkými a sovětskými vojsky a ona byla ponechána svému osudu, přebírá dívka zodpovědnost za své čtyři mladší sourozence a vede je z Bavorska přes zničenou zemi na sever do bezpečí babiččina domu vzdáleného asi 900 km. Na své pouti děti musejí překonávat mnohé těžkosti, které s sebou přinášejí nelehké poválečné podmínky. Lore začíná chápat realitu - hrůzu Hitlerovy války i důsledky jednání svých rodičů, kteří schvalovali zvěrstva holocaustu.

IMDb  71 %

Lore online

Sledovat Lore online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lore online, zda je ke stažení a zda má Lore dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Předplatné za 155 Kč

Lore obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lore, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lore postavy.

Lore recenze a hodnocení

Ve filmu Lore hrají Saskia Rosendahl, Kai-Peter Malina, Nele Trebs, Ursina Lardi, André Frid, Mika Seidel, Eva-Maria Hagen.

Film Lore režíruje Cate Shortland.

Film Lore má 108 minut.

Film Lore můžete vidět na Edison.

Film Lore je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.