FB pixel TP pixel
Fired Up!

Loudilové

Fired Up!
USA | 2009 | Romantické filmy | 90 minut

V této zábavné komedii se nejlepší členové středoškolského týmu Shawn a Nick vyhýbají fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit v obklopení krásných dívek - na táboře pro roztleskávačky. Užívají si to nejlepší léto života - se svou novou pověstí citlivých kamarádů nemají žádný problém přemluvi...

V této zábavné komedii se nejlepší členové středoškolského týmu Shawn a Nick vyhýbají fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit v obklopení krásných dívek - na táboře pro roztleskávačky. Užívají si to nejlepší léto života - se svou novou pověstí citlivých kamarádů nemají žádný problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším kouskům. Pak se ale Shawn zamiluje do jejich úchvatné, ale podezíravé vedoucí a oba hráči musí rychle změnit styl hry.

IMDb  62 %

Loudilové online

Sledovat Loudilové online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Loudilové online, zda je ke stažení a zda má Loudilové dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 1. 2023
Cena nezjištěna

Loudilové obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Loudilové, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Loudilové postavy.

Loudilové recenze a hodnocení

Ve filmu Loudilové hrají Eric Christian Olsen, Sarah Roemer, Danneel Ackles, Adhir Kalyan, AnnaLynne McCord, Juliette Goglia, Philip Baker Hall.

Film Loudilové režíruje Will Gluck.

Film Loudilové má 90 minut.

Film Loudilové můžete vidět na iTunes.

Film Loudilové je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.