FB pixel TP pixel
A Sound of Thunder
A Sound of Thunder

Lovci dinosaurů

A Sound of Thunder
USA | 2005 | Sci-fi filmy | 110 minut

Dobrodružný film Lovci dinosaurů, který je založen na krátké povídce mistra sci-fi žánru Raye Bradburyho, nás zavádí do nepříliš vzdálené budoucnosti, v níž se stalo cestování časem nejen samozřejmostí, ale také výnosným byznysem. Na schopnostech moderních technologií profituje zejména majitel monop...

Dobrodružný film Lovci dinosaurů, který je založen na krátké povídce mistra sci-fi žánru Raye Bradburyho, nás zavádí do nepříliš vzdálené budoucnosti, v níž se stalo cestování časem nejen samozřejmostí, ale také výnosným byznysem. Na schopnostech moderních technologií profituje zejména majitel monopolní společnosti Time Safari Inc. Charles Hatton (Ben Kingsley), jehož cestovní kancelář pořádá pro bohaté klienty exkluzivní lovecké expedice do prehistorického věku. Účastníkům expedicí, vedených zkušeným Dr. Travisem Ryerem (Edward Burns), je během výletů do minulosti dovoleno lovit a zabíjet vybrané pravěké živočichy za předpokladu, že budou dodržovat přísná pravidla, která jim brání zasáhnout do běhu evoluce.

IMDb  42 %
Voyo
Sci-fi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Lovci dinosaurů online

Lovci dinosaurů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Lovci dinosaurů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lovci dinosaurů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lovci dinosaurů postavy.

Lovci dinosaurů zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 804 445 Kč
Návštěvnost v českých kinech
21 205 diváků

Lovci dinosaurů recenze a hodnocení