FB pixel TP pixel
Lucie, postrach ulice
Lucie, postrach ulice

Lucie, postrach ulice

Lucie, postrach ulice
Česko | 1984 | Lucie | Dobrodružné filmy | Pro starší děti

Dětská pohádková komedie o malé Lucii, protivném vůdci klukovské patry Osvaldovi a dvou kouzelných postavičkách z formely. Lucie je šestiletá holčička, která se už nemůže dočkat, až půjde poprvé do školy. A protože všechny její kamarádky jsou ještě na prázdninách, nemá si s kým hrát. Parta páťáka Os...

Dětská pohádková komedie o malé Lucii, protivném vůdci klukovské patry Osvaldovi a dvou kouzelných postavičkách z formely. Lucie je šestiletá holčička, která se už nemůže dočkat, až půjde poprvé do školy. A protože všechny její kamarádky jsou ještě na prázdninách, nemá si s kým hrát. Parta páťáka Osvalda totiž o malé holky nestojí. Jedině, že by dokázala svou odvahu krádeží v obchodě. Lucie se vydá do obchodního domu a tam sáhne po krabičce s formelou. A to je začátek neobyčejného dobrodružství, neboť z krabičky vylezou dvě postavičky kouzelných formeláků, které se stanou pro Lucii bájenými kamarády, s nimiž prožije na konci léta to nejbáječnější dobrodružství.

Hrají: Žaneta Fuchsová, Jiřina Bohdalová, Josef Dvořák, Jaromír Hanzlík, Jiří Pleskot, Hana Maciuchová, Mahulena Bočanová

Režie: Jindřich Polák

IMDb  70 % Kinobox  72 %

Lucie, postrach ulice online

Sledovat Lucie, postrach ulice online můžeš na O2TV, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lucie, postrach ulice online, zda je ke stažení a zda má Lucie, postrach ulice dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | od 1. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 5. 7. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lucie, postrach ulice recenze a hodnocení

Ve filmu Lucie, postrach ulice hrají Žaneta Fuchsová, Jiřina Bohdalová, Josef Dvořák, Jaromír Hanzlík, Jiří Pleskot, Hana Maciuchová, Mahulena Bočanová.

Film Lucie, postrach ulice režíruje Jindřich Polák.

Film Lucie, postrach ulice můžete vidět na O2TV, Prima Plus, Voyo.

Film Lucie, postrach ulice je online na O2TV, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.