FB pixel TP pixel
Love on the Side
Love on the Side

Luxusní nabídka

Love on the Side
USA | 2004 | Komedie | Romantická komedie | 102 minut

Eve pracuje v restauraci a jediným světlým bodem jejího všedního, nudného života je občasná možnost vidět Jeffa, nejobletovanějšího muže ve městě, po kterém už dlouhá léta touží, ale samozřejmě beznadějně. Když se ve městě objeví krásná sexbomba Linda, Jeff a Evin poněkud přihlouplý starší bratr Chu...

Eve pracuje v restauraci a jediným světlým bodem jejího všedního, nudného života je občasná možnost vidět Jeffa, nejobletovanějšího muže ve městě, po kterém už dlouhá léta touží, ale samozřejmě beznadějně. Když se ve městě objeví krásná sexbomba Linda, Jeff a Evin poněkud přihlouplý starší bratr Chuck se kolem ní hned začnou točit. Jenomže krásná Linda se o muže vůbec nezajímá. Předmětem její touhy je Eve...

Hrají: Marla Sokoloff, Jennifer Tilly, Monika Schnarre, Dave Thomas, Barry Watson, Marnie Alton, Jonathan Cherry

Režie: Vic Sarin

IMDb  56 % Kinobox  52 %

Luxusní nabídka online

Sledovat Luxusní nabídka online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Luxusní nabídka online, zda je ke stažení a zda má Luxusní nabídka dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | od 8. 6. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Luxusní nabídka recenze a hodnocení

Ve filmu Luxusní nabídka hrají Marla Sokoloff, Jennifer Tilly, Monika Schnarre, Dave Thomas, Barry Watson, Marnie Alton, Jonathan Cherry.

Film Luxusní nabídka režíruje Vic Sarin.

Film Luxusní nabídka má 102 minut.

Film Luxusní nabídka můžete vidět na iTunes.

Film Luxusní nabídka je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.