FB pixel TP pixel
Max, Sally and the Magic Phone
Max, Sally and the Magic Phone

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Max, Sally and the Magic Phone
Česko | 2001 | Dobrodružné filmy | Pro starší děti | 94 minut

Mach a Šebestová, kreslené postavičky Adolfa Borna ze seriálů, které si oblíbilo už několik generací, se rozhodnou poznat svět lidí. Kouzelné sluchátko splní i toto přání a tak se ti dva, i se psem Jonatánem, ocitnou znenadání ve vilce malého města, kde žije babička s vnukem Jakubem. Docela sami, pr...

Mach a Šebestová, kreslené postavičky Adolfa Borna ze seriálů, které si oblíbilo už několik generací, se rozhodnou poznat svět lidí. Kouzelné sluchátko splní i toto přání a tak se ti dva, i se psem Jonatánem, ocitnou znenadání ve vilce malého města, kde žije babička s vnukem Jakubem. Docela sami, protože Jakubovi rodiče jsou služebně v Číně. Sluchátko umí hotové zázraky, jenže to, co je v seriálu docela běžné, může mezi lidmi natropit hotový zmatek. Do školy nelze jen tak přijít, nové žáky musí někdo z dospělých přihlásit a už vůbec ji nelze nechat zmizet. Savojská královna musí opustit trůn jen proto, že si Šebestová chtěla sáhnout na její korunu a proměna lidí ve zvířata či neandrtálce budí hotové pozdvižení. Dokud je sluchátko v rukou obrýleného kluka a děvčátka s červenou mašlí, lze všechny omyly do jisté míry rychle napravit. Horší je, když se dostane do nepovolaných rukou... Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  47 % CSFD  29 %

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online

Sledovat Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online můžeš na Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online, zda je ke stažení a zda má Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 17. 5. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 9. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 30. 1. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko postavy.

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, které najdeš na našem webu.

Hitovka Ženy v běhu a dalších 11 českých filmů dorazilo nově na Netflix!
Hitovka Ženy v běhu a dalších 11 českých filmů dorazilo nově na Netflix!
08.10.2020 | České novinky

Spolupráce Netflixu a distribuční společnosti Bontonfilm utěšeně pokračuje, a díky tomu roste i počet českých filmů na Netflixu. Aktuálně je nabídka světového streamera bohatší hned o 12 českých snímků, z nichž se povětšinou jedná o divácké kinohity. A u některých si ani nebudete chtít vypíchnout oči hrůzou.

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko zajímavosti

Tržby v českých kinech
16 671 422 Kč
Návštěvnost v českých kinech
280 041 diváků

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko recenze a hodnocení

Tvůj názor na Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko?

Ve filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko hrají Robert Hájek, Kristýna Květová, Stella Zázvorková, Iva Janžurová, Jiří Lábus, Petr Nárožný, Pavel Landovský.

Film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko režíruje Václav Vorlíček.

Film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko má 94 minut.

Film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko vidělo v českých kinech 280 041 diváků.

Film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko můžete vidět na Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko je online na Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.