FB pixel TP pixel
30 Days Max
30 Days Max

Machr na 30 dnů

30 Days Max
Francie | 2020 | Komedie | Akční komedie

Hlavním hrdinou je nemotorný zbabělý mladý policajt Rayane, který léta snáší šikanu od svých kolegů. Celý Rayanův život změní mylná diagnóza jeho ošetřujícího lékaře, po které si konečně začne užívat naplno. Seznam toho, co by chtěl mladý policajt zažít než zemře, jej přivede do víru bláznivých záži...

Hlavním hrdinou je nemotorný zbabělý mladý policajt Rayane, který léta snáší šikanu od svých kolegů. Celý Rayanův život změní mylná diagnóza jeho ošetřujícího lékaře, po které si konečně začne užívat naplno. Seznam toho, co by chtěl mladý policajt zažít než zemře, jej přivede do víru bláznivých zážitků. Po několika zhýralých dnech v Las Vegas dostane nápad, jak oslnit vysněnou ženu Stéphanii a konečně se stát hrdinou, kterým celý život toužil být - Ryan se rozhodne rozbít vyhlášenou síť obchodu s drogami.

Hrají: Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Julien Arruti, Vanessa Guide, Philippe Duquesne, Chantal Ladesou, Jérôme Le Banner

Režie: Tarek Boudali

IMDb  54 % Kinobox  56 %

Machr na 30 dnů online

Sledovat Machr na 30 dnů online můžeš na Canal Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Machr na 30 dnů online, zda je ke stažení a zda má Machr na 30 dnů dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 24. 8. 2022
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Machr na 30 dnů zajímavosti

Tržby v českých kinech
118 931 Kč
Návštěvnost v českých kinech
881 diváků

Machr na 30 dnů recenze a hodnocení

Ve filmu Machr na 30 dnů hrají Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Julien Arruti, Vanessa Guide, Philippe Duquesne, Chantal Ladesou, Jérôme Le Banner.

Film Machr na 30 dnů režíruje Tarek Boudali.

Film Machr na 30 dnů vidělo v českých kinech 881 diváků.

Film Machr na 30 dnů můžete vidět na Canal Plus, Voyo.

Film Machr na 30 dnů je online na Canal Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.