FB pixel TP pixel
Madame
Madame

Madame Sans Gene

Madame
Itálie | 1961 | Historické filmy | Králové a královny | 98 minut

Příběh Madame Sans - Gene je ispirován životem skutečné Catherine Hubscher, jež byla původně Napoleonovou pradlenou v době, kdy on byl ještě pouhým kaprálem. Později se s ní oženil Francois-Joseph Lefebvre, který v Napoleonově armádě dosáhl hodnosti maršála, a byl mu dokonce udělen titul vévody. Cat...

Příběh Madame Sans - Gene je ispirován životem skutečné Catherine Hubscher, jež byla původně Napoleonovou pradlenou v době, kdy on byl ještě pouhým kaprálem. Později se s ní oženil Francois-Joseph Lefebvre, který v Napoleonově armádě dosáhl hodnosti maršála, a byl mu dokonce udělen titul vévody. Catherina si přezdívku Madame Sans-Gene vysloužila kvůli svému jazyku a neznalosti dvorské etikety.

Madame Sans Gene obsazení

Herci: Sophia Loren, Robert Hossein, Julien Bertheau, Marina Berti, Carlo Giuffre, Gabriella Pallotta, Analía Gadé

Režie: Christian-Jaque

IMDb  62 % Kinobox  66 % Madame Sans Gene CSFD 61 %

Madame Sans Gene online

Sledovat Madame Sans Gene online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Madame Sans Gene online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Madame Sans Gene dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 15. 2. 2011
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Madame Sans Gene recenze a hodnocení

Ve filmu Madame Sans Gene hrají Sophia Loren, Robert Hossein, Julien Bertheau, Marina Berti, Carlo Giuffre, Gabriella Pallotta, Analía Gadé.

Film Madame Sans Gene režíruje Christian-Jaque.

Film Madame Sans Gene má 98 minut.

Film Madame Sans Gene můžete vidět na iVysílání.

Film Madame Sans Gene je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.