FB pixel TP pixel
Madla from the Brickworks
Madla from the Brickworks

Madla z cihelny

Madla from the Brickworks
Česko | 1933 | Komedie | Romantická komedie | 108 minut

Baron Jan Dolanský je bezdětný vdovec, svoji lásku a péči věnuje proto synovci Maxovi. Max je však příliš změkčilý a tak se baron rozhodne v obavě o budoucnost rodu najít pro něho zdravou silnou nevěstu, bez ohledu na její původ a vzdělání. Nachází ji v Madle, nejstarší z dvanácti dětí vdovy Lískové...

Baron Jan Dolanský je bezdětný vdovec, svoji lásku a péči věnuje proto synovci Maxovi. Max je však příliš změkčilý a tak se baron rozhodne v obavě o budoucnost rodu najít pro něho zdravou silnou nevěstu, bez ohledu na její původ a vzdělání. Nachází ji v Madle, nejstarší z dvanácti dětí vdovy Lískové. Na svém zámku se baron snaží vychovat z Madly dokonalou mladou dámu, která by byla Maxe hodna… Madla byla jednou z rolí, které založily velkou popularitu herečky Lídy Baarové. Vladimír Slavínský zase patřil mezi obchodně nejúspěšnější české režiséry. Byl mimořádně energický, spolehlivý, pilný a vytrvalý. Nejotevřeněji ze všech režisérů se řídil přáním širokého publika. Prohlásil: „Chci, aby bylo obecenstvo spokojeno. Proč nedat divákovi, co žádá, když si za to platí? Nechci hazardovat s přáním obecenstva, které je pánem v kinech“.

Hrají: Lída Baarová, Antonie Nedošinská, Hugo Haas, Vladimír Borský, Alexander Třebovský, Ladislav Paul, Helena Bušová, Jan W. Speerger, Otto Zahrádka, Emanuel Hříbal, Milka Balek-Brodská

Režie: Vladimír Slavínský

Madla z cihelny online

Sledovat Madla z cihelny online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Madla z cihelny online, zda je ke stažení a zda má Madla z cihelny dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 3. 1. 2022
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Madla z cihelny recenze a hodnocení

Ve filmu Madla z cihelny hrají Lída Baarová, Antonie Nedošinská, Hugo Haas, Vladimír Borský, Alexander Třebovský, Ladislav Paul, Helena Bušová, Jan W. Speerger, Otto Zahrádka, Emanuel Hříbal, Milka Balek-Brodská.

Film Madla z cihelny režíruje Vladimír Slavínský.

Film Madla z cihelny má 108 minut.

Film Madla z cihelny můžete vidět na Prima Plus.

Film Madla z cihelny je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.