FB pixel TP pixel
Magic Silver
Magic Silver

Magické stříbro

Magic Silver
Norsko | 2009 | Magické stříbro | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 83 minut

Princezna Modrá růže je malý skřítek žijící hluboko v norských horách. Žije v malé komunitě skřítků a s ostatními je zodpovědná za vytvoření přechodu mezi denním a nočním světlem. Tento přechod se nazývá magická hodina a je stvořeno z kouzelného stříbra, které vlastní a jako vzácný skvost chrání pou...

Princezna Modrá růže je malý skřítek žijící hluboko v norských horách. Žije v malé komunitě skřítků a s ostatními je zodpovědná za vytvoření přechodu mezi denním a nočním světlem. Tento přechod se nazývá magická hodina a je stvořeno z kouzelného stříbra, které vlastní a jako vzácný skvost chrání pouze modří trpaslíci. Když je jednoho dne stříbro ukradeno, svět se pohrouží do věčné noci. Statečná princezna se vydává na pozoruhodnou cestu za získáním stříbra, aby zachránila svět od věčné temnoty.

Hrají: Simen Bakken, Sigve Boe, Nikoline Ursin Erichsen, Johan Tinus Lindgren, Lillian Lydersen, Jan Gunnar Roise, Finn Schau

Režie: Roar Uthaug, Katarina Launing

IMDb  57 % Kinobox  58 %

Magické stříbro online

Sledovat Magické stříbro online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Magické stříbro online, zda je ke stažení a zda má Magické stříbro dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Magické stříbro recenze a hodnocení

Ve filmu Magické stříbro hrají Simen Bakken, Sigve Boe, Nikoline Ursin Erichsen, Johan Tinus Lindgren, Lillian Lydersen, Jan Gunnar Roise, Finn Schau.

Film Magické stříbro režíruje Roar Uthaug, Katarina Launing.

Film Magické stříbro má 83 minut.

Film Magické stříbro můžete vidět na Edison.

Film Magické stříbro je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.