FB pixel TP pixel
Maharal - Tajemství talismanu
Maharal - Tajemství talismanu

Maharal - Tajemství talismanu

Maharal - Tajemství talismanu
Česko | 2007 | Dobrodružné filmy | Rodinné

Napínavý a fantastický příběh tří pražských dětí Aleny, Davida, Ondry a charismatického hledače pokladů Aarona Cohena nás zavede na ta nejtajemnější místa staré Prahy, do rozvalin starého vodního hradu a mezi podivuhodné bytosti z dávných časů… Tam všude se odehrává napínavé a dobrodružné pátrání po...

Napínavý a fantastický příběh tří pražských dětí Aleny, Davida, Ondry a charismatického hledače pokladů Aarona Cohena nás zavede na ta nejtajemnější místa staré Prahy, do rozvalin starého vodního hradu a mezi podivuhodné bytosti z dávných časů… Tam všude se odehrává napínavé a dobrodružné pátrání po záhadném pokladu, Golemovi a bájném Kameni mudrců... Příběh určený především dětem má velice reálný základ. Všechny dostupné historické prameny, se shodují na doložené existenci proslulého talismanu, slavného pražského rabína Jehudy Löwa ben Becalela. Stopy legendárního předmětu, který rabbi na smrtelném loži předal dvou vyvoleným, jsou sledovatelné až do období druhé světové války, kdy tajemný talisman údajně definitivně zmizel. Není ovšem důvod, aby se právě v současné době nemohl objevit a posloužit jako hlavní motiv dobrodružného filmu, který ukazuje cestu k tajemnému pokladu.

Hrají: Maroš Kramár, Tomáš Materna, Barbora Seidlová, Bořivoj Navrátil

Režie: Pavel Jandourek

IMDb  59 % Kinobox  64 %

Maharal - Tajemství talismanu online

Sledovat Maharal - Tajemství talismanu online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Maharal - Tajemství talismanu online, zda je ke stažení a zda má Maharal - Tajemství talismanu dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 2. 2. 2008
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Maharal - Tajemství talismanu zajímavosti

Tržby v českých kinech
7 790 508 Kč
Návštěvnost v českých kinech
113 483 diváků

Maharal - Tajemství talismanu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Maharal - Tajemství talismanu?

Ve filmu Maharal - Tajemství talismanu hrají Maroš Kramár, Tomáš Materna, Barbora Seidlová, Bořivoj Navrátil.

Film Maharal - Tajemství talismanu režíruje Pavel Jandourek.

Film Maharal - Tajemství talismanu vidělo v českých kinech 113 483 diváků.

Film Maharal - Tajemství talismanu můžete vidět na iVysílání.

Film Maharal - Tajemství talismanu je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.