FB pixel TP pixel
Maharal - Tajemství talismanu

Maharal - Tajemství talismanu

Maharal - Tajemství talismanu
Česko | 2007 | Dobrodružné filmy

Napínavý a fantastický příběh tří pražských dětí Aleny, Davida, Ondry a charismatického hledače pokladů Aarona Cohena nás zavede na ta nejtajemnější místa staré Prahy, do rozvalin starého vo...

Napínavý a fantastický příběh tří pražských dětí Aleny, Davida, Ondry a charismatického hledače pokladů Aarona Cohena nás zavede na ta nejtajemnější místa staré Prahy, do rozvalin starého vodního hradu a mezi podivuhodné bytosti z dávných časů… Tam všude se odehrává napínavé a dobrodružné pátrání po záhadném pokladu, Golemovi a bájném Kameni mudrců... Příběh určený především dětem má velice reálný základ. Všechny dostupné historické prameny, se shodují na doložené existenci proslulého talismanu, slavného pražského rabína Jehudy Löwa ben Becalela. Stopy legendárního předmětu, který rabbi na smrtelném loži předal dvou vyvoleným, jsou sledovatelné až do období druhé světové války, kdy tajemný talisman údajně definitivně zmizel. Není ovšem důvod, aby se právě v současné době nemohl objevit a posloužit jako hlavní motiv dobrodružného filmu, který ukazuje cestu k tajemnému pokladu.

IMDb  59 % CSFD  51 %

Maharal - Tajemství talismanu recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Maharal - Tajemství talismanu vidělo v českých kinech 113 483 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 7 790 508 Kč.

Tvůj názor na Maharal - Tajemství talismanu?