FB pixel TP pixel
Little from the Fish Shop
Little from the Fish Shop

Malá z rybárny

Little from the Fish Shop
Česko | 2015 | Animované filmy | Pro starší děti | 72 minut

Stejně jako mnozí jiní opustil Mořský král se svou matkou a třemi dcerami -- Malou, Prostřední a Nejstarší - vydrancované vody a odešli žít mezi lidi. V potemnělé rybárně žijí teď jednotvárný život plný práce a osamění. Jednoho dne vstoupí do jejich rybího obchodu pohledný, ale poněkud neurvalý mlad...

Stejně jako mnozí jiní opustil Mořský král se svou matkou a třemi dcerami -- Malou, Prostřední a Nejstarší - vydrancované vody a odešli žít mezi lidi. V potemnělé rybárně žijí teď jednotvárný život plný práce a osamění. Jednoho dne vstoupí do jejich rybího obchodu pohledný, ale poněkud neurvalý mladý muž - Baron. Malá je mužem i dunivou hudbou, která jej doprovází, naprosto okouzlená. Od této chvíle se život Malé a její rodiny změní.

Hrají: Ivana Chýlková, Petr Forman, Radek Holub, Barbora Hrzánová, Vladimír Javorský, Oldřich Kaiser, Anezka Kubátová

Režie: Jan Balej

IMDb  69 % Kinobox  57 %

Malá z rybárny online

Sledovat Malá z rybárny online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Malá z rybárny online, zda je ke stažení a zda má Malá z rybárny dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 24. 8. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Malá z rybárny recenze a hodnocení

Ve filmu Malá z rybárny hrají Ivana Chýlková, Petr Forman, Radek Holub, Barbora Hrzánová, Vladimír Javorský, Oldřich Kaiser, Anezka Kubátová.

Film Malá z rybárny režíruje Jan Balej.

Film Malá z rybárny má 72 minut.

Film Malá z rybárny můžete vidět na Vodafone TV.

Film Malá z rybárny je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.