FB pixel TP pixel
Little Monsters
Little Monsters

Malé příšerky

Little Monsters
Velká Británie | 2019 | Horory | Zombies | 94 minut

Dave se rozhodl překonat svůj nedávný rozchod hledáním útěchy u svého synovce Felixe, kterého doprovází mimo jiné na školní výlet, aby se mohl sblížit s jeho učitelkou, slečnou Caroline. Všechno se zdá normální, přinejmenším do propuknutí zombie invaze, která ohrozí Daveovy plány. Nová ikona hororov...

Dave se rozhodl překonat svůj nedávný rozchod hledáním útěchy u svého synovce Felixe, kterého doprovází mimo jiné na školní výlet, aby se mohl sblížit s jeho učitelkou, slečnou Caroline. Všechno se zdá normální, přinejmenším do propuknutí zombie invaze, která ohrozí Daveovy plány. Nová ikona hororového filmu Lupita Nyong'o to všem natře v této směsi komedie a gore.

Rent 79,00 Kč

IMDb  63 % CSFD  58 %

Malé příšerky online

Sledovat Malé příšerky online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Malé příšerky online, zda je ke stažení a zda má Malé příšerky dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 13. 1. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Malé příšerky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Malé příšerky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Malé příšerky postavy.

Malé příšerky recenze a hodnocení

Ve filmu Malé příšerky hrají Lupita Nyong'o, Alexander England, Josh Gad, Nadia Townsend, Charlie Whitley, Shakila Zab, Chris Bunton.

Film Malé příšerky režíruje Abe Forsythe.

Film Malé příšerky má 94 minut.

Film Malé příšerky můžete vidět na Starmax.

Film Malé příšerky je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.