FB pixel TP pixel
Mallory
Mallory

Mallory

Mallory
Česko | 2015 | Dokumenty | Drogy | 97 minut

13 let na cestě ze dna v dokumentárním filmu Heleny Třeštíkové. Po unikátních časosběrných dokumentech Marcela, René a Katka přichází dokumentaristka Helena Třeštíková s novým filmem, v němž 13 let sleduje hlavní hrdinku Mallory, která se po těžkých životních peripetiích odhodlaně snaží vrátit do...

13 let na cestě ze dna v dokumentárním filmu Heleny Třeštíkové. Po unikátních časosběrných dokumentech Marcela, René a Katka přichází dokumentaristka Helena Třeštíková s novým filmem, v němž 13 let sleduje hlavní hrdinku Mallory, která se po těžkých životních peripetiích odhodlaně snaží vrátit do běžného života. S Mallory se život nemazlil, ona se však po porodu syna dokázala vymanit z drogové závislosti a zvládla i období, kdy se ocitla s dítětem na ulici a žila jako bezdomovec. Mallory dnes na střední odborné škole studuje obor Sociální činnost a své uplatnění nakonec nalezla v pomoci těm, jejichž životy zná nejlépe - lidem na okraji společnosti. Film Mallory je tak kromě jiného filmem o naději, že každý má šanci změnit svůj život.

IMDb  69 % CSFD  77 %

Mallory online

Sledovat Mallory online můžeš na Aerovod, DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mallory online, zda je ke stažení a zda má Mallory dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 12. 2015
Půjčení (HD) za 65 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
DaFilms
DaFilms
od 15. 12. 2016
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Mallory obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mallory, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mallory postavy.

Mallory novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mallory, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších českých filmů, které jsou aktuálně dostupné na HBO GO
10 nejlepších českých filmů, které jsou aktuálně dostupné na HBO GO
19.02.2020 | České novinky

V záplavě zahraniční produkce na streamovacích službách by se nemělo zapomínat, že dobré filmy umíme i v Česku. Ano, není jich ročně moc, ale v nabídce například HBO je rozhodně z čeho vybírat. Ať už jsou to dokumenty či hraná tvorba.

Mallory zajímavosti

Tržby v českých kinech
443 189 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 418 diváků

Mallory recenze a hodnocení