FB pixel TP pixel
Mallory
Mallory

Mallory

Mallory
Česko | 2015 | Dokumenty | Společnost | 97 minut

13 let na cestě ze dna v dokumentárním filmu Heleny Třeštíkové. Po unikátních časosběrných dokumentech Marcela, René a Katka přichází dokumentaristka Helena Třeštíková s novým filmem, v němž 13 let sleduje hlavní hrdinku Mallory, která se po těžkých životních peripetiích odhodlaně snaží vrátit do...

13 let na cestě ze dna v dokumentárním filmu Heleny Třeštíkové. Po unikátních časosběrných dokumentech Marcela, René a Katka přichází dokumentaristka Helena Třeštíková s novým filmem, v němž 13 let sleduje hlavní hrdinku Mallory, která se po těžkých životních peripetiích odhodlaně snaží vrátit do běžného života. S Mallory se život nemazlil, ona se však po porodu syna dokázala vymanit z drogové závislosti a zvládla i období, kdy se ocitla s dítětem na ulici a žila jako bezdomovec. Mallory dnes na střední odborné škole studuje obor Sociální činnost a své uplatnění nakonec nalezla v pomoci těm, jejichž životy zná nejlépe - lidem na okraji společnosti. Film Mallory je tak kromě jiného filmem o naději, že každý má šanci změnit svůj život.

Režie: Helena Třeštíková

IMDb  69 % Kinobox  73 %

Mallory online

Sledovat Mallory online můžeš na České kino, DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mallory online, zda je ke stažení a zda má Mallory dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 15. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mallory novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mallory, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších českých filmů, které jsou aktuálně dostupné na HBO GO
10 nejlepších českých filmů, které jsou aktuálně dostupné na HBO GO
19.02.2020 | České novinky

V záplavě zahraniční produkce na streamovacích službách by se nemělo zapomínat, že dobré filmy umíme i v Česku. Ano, není jich ročně moc, ale v nabídce například HBO je rozhodně z čeho vybírat. Ať už jsou to dokumenty či hraná tvorba.

Mallory zajímavosti

Tržby v českých kinech
443 189 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 418 diváků

Mallory recenze a hodnocení

Ve filmu Mallory hrají .

Film Mallory režíruje Helena Třeštíková.

Film Mallory má 97 minut.

Film Mallory vidělo v českých kinech 4 418 diváků.

Film Mallory můžete vidět na České kino, DaFilms, KVIFF TV.

Film Mallory je online na České kino, DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.