FB pixel TP pixel
Trenk, the Little Knight
Trenk, the Little Knight

Malý rytíř Trenk

Trenk, the Little Knight
Německo | 2015 | Animované filmy | Draci

Největším přáním desetiletého Trenka je stát se rytířem. Má spoustu odvahy, ale protože je to chlapec chudý, splnění jeho snu je téměř nemožné. Jeho rodinu zajme zlý sir Wertolt a Trenk se vydá se svým kamarádem, prasátkem Piggeldym, ji zachránit. Ve městě využije příležitosti a vymění si role se zb...

Největším přáním desetiletého Trenka je stát se rytířem. Má spoustu odvahy, ale protože je to chlapec chudý, splnění jeho snu je téměř nemožné. Jeho rodinu zajme zlý sir Wertolt a Trenk se vydá se svým kamarádem, prasátkem Piggeldym, ji zachránit. Ve městě využije příležitosti a vymění si role se zbabělým Zinkem, který se nechce stát rytířem. V přestrojení pronikne na hrad Hohenlob, kde se vydává za rodinu tamního pána a stane se pážetem. Tekla, dcera hradního pána, se také vždy toužila stát rytířem, a tak přesvědčí Trenka, aby ji naučil všemu, co musí rytíř umět a znát. Nepředvídatelné okolnosti způsobí, že Trenk musí nahradit hradního pána v turnaji. Bohužel prohrává a Wertolt musí porazit draka. Trenk a Thekla sledují draka do jeho doupěte, kde jsou uvězněni podlým Wertoltem. Během těžké zkoušky však mladí rytíři objevují i druhou stránku drakovy prudké povahy, která vysvětluje jeho bouřlivé chování.

IMDb  58 % CSFD  62 %
Voyo
Animované filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Malý rytíř Trenk online

Malý rytíř Trenk online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Malý rytíř Trenk obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Malý rytíř Trenk, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Malý rytíř Trenk postavy.

Georg Sulzer
Georg Sulzer
Ritter Trenk
Axel Prahl
Axel Prahl
Ritter Hans
Johannes Zeiler
Johannes Zeiler
Ritter Wertolt
Anthony Power
Anthony Power
Režie

Malý rytíř Trenk recenze a hodnocení