FB pixel TP pixel
Ma Ma

Mama

Ma Ma
Španělsko | 2015 | Drama | Rodinné vztahy | 111 minut

Když Magdu (Penélope Cruz) potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena. Naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším – desetiletému synovi i novému muži, který jí náhle vstoupí do života (Luis Tosar). Drama Julia Medema, jednoh...

Když Magdu (Penélope Cruz) potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena. Naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším – desetiletému synovi i novému muži, který jí náhle vstoupí do života (Luis Tosar). Drama Julia Medema, jednoho z nejvýraznějších španělských tvůrců současnosti, ukazuje Magdu jako ženu silnou a milující, která i v těch nejtěžších chvílích dokáže brát věci s nadhledem.

Hrají: Penélope Cruz, Luis Tosar, Alex Brendemühl, Silvia Abascal, Jon Kortajarena, Asier Etxeandia, Ciro Miró

Režie: Julio Medem

IMDb  62 % Kinobox  63 %

Mama online

Sledovat Mama online můžeš na KVIFF TV, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mama online, zda je ke stažení a zda má Mama dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Stream
Stream
od 21. 10. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mama zajímavosti

Tržby v českých kinech
323 929 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 097 diváků

Mama recenze a hodnocení

Ve filmu Mama hrají Penélope Cruz, Luis Tosar, Alex Brendemühl, Silvia Abascal, Jon Kortajarena, Asier Etxeandia, Ciro Miró.

Film Mama režíruje Julio Medem.

Film Mama má 111 minut.

Film Mama vidělo v českých kinech 3 097 diváků.

Film Mama můžete vidět na KVIFF TV, Stream.

Film Mama je online na KVIFF TV, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.