FB pixel TP pixel
Mamas & Papas

Mamas & Papas

Mamas & Papas
Česko | 2010 | Komedie | Dramedy

Čtyři příběhy filmu tvoří mozaiku osudů několika manželských či partnerských dvojic, které v určitém zlomovém bodě života řeší otázky chtěného, nechtěného, vytouženého nebo zmařeného rodičovství. Záměrem scénáristky a režisérky Alice Nellis je ukázat pomocí souběžného vyprávění několika příběhů, že ...

Čtyři příběhy filmu tvoří mozaiku osudů několika manželských či partnerských dvojic, které v určitém zlomovém bodě života řeší otázky chtěného, nechtěného, vytouženého nebo zmařeného rodičovství. Záměrem scénáristky a režisérky Alice Nellis je ukázat pomocí souběžného vyprávění několika příběhů, že problém moderního rodičovství je širší a hlubší než konkrétní situace kterékoliv jednotlivé postavy. Domácí režisérka číslo jedna opět přichází s příběhem, který se může dotknout diváků bez ohledu na věk či postavení. Každý z vyprávěných příběhů o touze po dítěti, osudovém rozhodnutí, zda dítě mít či nemít nebo snaze vyrovnat se s nástrahami, které před nás život postavil, může být právě ten váš.

Hrají: Zuzana Bydžovská, Petr Franěk, Filip Čapka, Zuzana Čapková, Marika Procházková, Martha Issová, Zuzana Krónerová

Režie: Alice Nellis

IMDb  62 % Kinobox  57 %

Mamas & Papas online

Sledovat Mamas & Papas online můžeš na České kino, Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mamas & Papas online, zda je ke stažení a zda má Mamas & Papas dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 28. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
od 6. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mamas & Papas novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Mamas & Papas, které najdeš na našem webu.

Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
18.06.2020 | České novinky

Netflix jen krátce po uzavření nových dohod s českými distributory doslova otevřel stavidla a každých pár dní přidává nové české filmy do své nabídky. Za poslední měsíc zvládl doplnit již 34 snímků, které dokonale naplňují označení žánrové všehochuti.

Netflix přidává další české filmy. Mrkněte na 16 novinek z posledních dní
Netflix přidává další české filmy. Mrkněte na 16 novinek z posledních dní
03.06.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix je nadmíru spokojený s úspěchem českých filmů na své streamovací službě, a tak přidává další a další snímky, které kupuje od českých distributorů. Pojďme se podívat na poslední přírůstky do nabídky.

Mamas & Papas zajímavosti

Tržby v českých kinech
8 513 970 Kč
Návštěvnost v českých kinech
82 654 diváků

Mamas & Papas recenze a hodnocení

Tereza Spáčilová
Tereza Spáčilová iDnes

Kdo zná snímky Alice Nellis, bude možná zaskočen: režisérka, která svá díla brousí a leští jako klenotník šperk, náhle přichází s filmem, v němž nechala herce i......   Celá recenze

 80 %

Ve filmu Mamas & Papas hrají Zuzana Bydžovská, Petr Franěk, Filip Čapka, Zuzana Čapková, Marika Procházková, Martha Issová, Zuzana Krónerová.

Film Mamas & Papas režíruje Alice Nellis.

Film Mamas & Papas vidělo v českých kinech 82 654 diváků.

Film Mamas & Papas můžete vidět na České kino, Kinobox, Voyo.

Film Mamas & Papas je online na České kino, Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.