FB pixel TP pixel
Habemus Papam
Habemus Papam

Máme papeže

Habemus Papam
Itálie | 2011 | Drama | Křesťanské | 102 minut

Z balkónu baziliky svatého Petra zazní slavnostní: Habemus papam! Co vše ale muselo předcházet volbě nové hlavy katolické církve, koho kardinálové zvolili po smrti papeže za svého dalšího zástupce, který se z nejasných důvodů odmítá ujmout nové funkce, proto je do Vatikánu povolán psychiatr, o tom v...

Z balkónu baziliky svatého Petra zazní slavnostní: Habemus papam! Co vše ale muselo předcházet volbě nové hlavy katolické církve, koho kardinálové zvolili po smrti papeže za svého dalšího zástupce, který se z nejasných důvodů odmítá ujmout nové funkce, proto je do Vatikánu povolán psychiatr, o tom všem inteligentní a humornou formou vypráví film Máme papeže! v režii předního italského herce, režiséra a producenta Nanni Morettiho, jenž se zde také spolupodílel na scénáři.

IMDb  67 %

Máme papeže online

Sledovat Máme papeže online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Máme papeže online, zda je ke stažení a zda má Máme papeže dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 10. 2. 2021
Předplatné za 155 Kč

Máme papeže obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Máme papeže, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Máme papeže postavy.

Máme papeže novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Máme papeže, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
19.08.2021 7:00:00 | Tipy na film

Karlovarský festival je po dvou letech zpět. Pokud si ale nemůžete užít ranní fronty a filmové vyčerpání na místě, můžete si alespoň pustit to nejlepší z předchozích ročníků v pohodlí domova.

Máme papeže zajímavosti

Tržby v českých kinech
678 175 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 407 diváků

Máme papeže recenze a hodnocení