FB pixel TP pixel
Captain Corelli's Mandolin
Captain Corelli's Mandolin

Mandolína kapitána Corelliho

Captain Corelli's Mandolin
USA | 2001 | Romantické filmy | Druhá světová válka | 131 minut

Idylickou krásu řeckého pobřeží narušila válka. Italské okupační jednotky se vylodily na kdysi klidný ostrov Kefallénie. Kapitán Antonio Corelli (Nicolas Cage) se svým mužstvem bere svůj pobyt na ostrově jako dovolenou, s tím, že válka je na dosah vysílačky. Corelli, důstojník nezkrotné povahy, vášn...

Idylickou krásu řeckého pobřeží narušila válka. Italské okupační jednotky se vylodily na kdysi klidný ostrov Kefallénie. Kapitán Antonio Corelli (Nicolas Cage) se svým mužstvem bere svůj pobyt na ostrově jako dovolenou, s tím, že válka je na dosah vysílačky. Corelli, důstojník nezkrotné povahy, vášnivě miluje svoji mandolínu. Zpočátku odradí několik vesničanů. Zejména rozčilí vesnického lékaře Jannise (John Hurt) a jeho krásnou a vzdělanou dceru Pelagiu (Penélope Cruz), u nichž Corelli během okupace bydlí. Antonio si nakonec svým šarmem a slušným vystupováním a svou touhou, aby válka proběhla klidně, získá přes původní nenávist jejich přátelství. Když Pelagiin snoubenec, místní rybář Mandras (Christian Bale) odchází bojovat k partyzánům, vztah mezi Corellim a Pelagiou ještě zesílí. Jelikož se válka přiblíží, musí se milenci rozhodovat mezi loajálností vůči své vlasti a vzájemnou láskou - nezdolnou láskou, která musí překonat nepřízeň osudu a vydržet nevyhnutelné utrpení.

IMDb  59 %

Mandolína kapitána Corelliho online

Sledovat Mandolína kapitána Corelliho online můžeš na iTunes, Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mandolína kapitána Corelliho online, zda je ke stažení a zda má Mandolína kapitána Corelliho dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč Nákup za 129 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 1. 2023
Cena nezjištěna

Mandolína kapitána Corelliho obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mandolína kapitána Corelliho, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mandolína kapitána Corelliho postavy.

Mandolína kapitána Corelliho zajímavosti

Celosvětové tržby
62 112 895 $
Tržby v USA
25 543 895 $
Tržby v českých kinech
3 486 894 Kč
Návštěvnost v českých kinech
35 996 diváků

Mandolína kapitána Corelliho recenze a hodnocení

Tvůj názor na Mandolína kapitána Corelliho?

Ve filmu Mandolína kapitána Corelliho hrají Nicolas Cage, Penélope Cruz, Christian Bale, Irene Papas, John Hurt.

Film Mandolína kapitána Corelliho režíruje John Madden.

Film Mandolína kapitána Corelliho má 131 minut.

Film Mandolína kapitána Corelliho vidělo v českých kinech 35 996 diváků.

Film Mandolína kapitána Corelliho můžete vidět na iTunes, Prima Videopůjčovna.

Film Mandolína kapitána Corelliho je online na iTunes, Prima Videopůjčovna, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.